gdzie i jaki kupic?

kuras

New member
witam trafilem tutaj przypadkowo i moze to i dobrze bo tu moga pomuc a mam takie pytanie gdzie i jaki kupic dvd z mozliwoscia odtwarzania plyt hd mam tv hd satelite hd i tez chcialem kupic dvd. Natknolem sie na dvd hd firmy samsung jak dobrze pamietam byl to model 870 ale czytalem recenzje ze sie wiesza nie czyta czcionki polskiej i wogole same negatywy wiec poradzcie cos

dzieki


pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
napisz jaki masz model telewizora?
jaki masz model tunera?

HD na dvd możesz odtwarzać z odtwarzaczy WMVHD - Zensonic, Kiss, Buffalo, Snazio . DVD HD - Toshiba.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
kiki napisał:
HD na dvd możesz odtwarzać z odtwarzaczy WMVHD - Zensonic, Kiss, Buffalo, Snazio . DVD HD - Toshiba.

to są właśnie DVD czytające pliki HD a w/w Samsung to z HD ma tylko nazwę wspólną i nic więcej .No może skalowanie do 1080i po HDMI ale to wszystko.
Wybieraj z wyżej wymienionych

pozd
 

jarwisz

New member
Bez reklam
kuras napisał:
a co powiecie o nim slyszalem o nim ze jest lipny czy to prawda ?
http://www.soteris.com.pl/go/_info/?id=397

tv mam samsunga 32 cale tuner hd od cyfry
witaj
i teraz :
1.nie zrozumiałeś ewentualnie nie doczytałeś różnicy między nazwą HD a właściwościami HD playera.W/w to też nie HD player.
Musisz szukać playera odtwarzającego takie pliki
Odtwarzane formaty Video: DVD, Windows Media 9 HD, Windows Media 9, H.264/AVC, WMV,MPEG, MPEG-2, MPEG-4, DivX 3.11, DivX 4, DivX 5, Nero Digital, XviD,DivxHD.

2. masz 32" a więc nie ważne nawet jaki model - i tak nie jest full HD najwyżej HD Ready Ale przydało by się wiedzieć jak się komuś odpowiada co masz.Wtedy jest dużo łatwiej.
Full HD zaczynają się od 37"

pozd
 

kuras

New member
@jarwisz jak mozesz to pomoz mi znalesc jakis taki model dvd ja jakos szukam na google ale tylko znajduje te modele co podalem lub toshiby a czy sa inne i w cenie takiej aby wlosy deba nie stanely?
 
Do góry