Domek jednorodzinny

Snake7

New member
Siema :)

Wprowadziłem się do domku jednorodzinnego, salon ma ok 30m2(naświetlenie średnie zreszta mam czas na oglądanie tylko wieczorem), możliwości przyłącza kabel SD lub tv Satelitarna(cyfrowa)+dvd. Myśle o TV 40(LCD) lub 42(Plazma) cena do 4000tyś. Pozatym coś do odboiru TV Sat do 2000tyś(bo pewnie ztego głównie będe korzystał-jakość sygnału). Plus koszty poboczne 1000tyś.

Co doradzicie :confused:
 

Snake7

New member
Hmm zawężyłem krąg poszukiwań zostały tak
Plazma
1.Panasonic 42" Viera TH-42PV7P (wada 1 wyjście HDMI oraz problem z n-boxem)
2.LG 42" 42PC51 (mało opini, nieznany produkt)
3.Samsung PS-42Q91H (wada z migotaniem oraz w razie kłopotów z serwisem)

To co wyczytałem na forum o tych 3 produkach.

LCD
1.Samsung LE40R71B (wada 1wyjście HDMI)
2.LG 42LE2R (Lg nie podaje zawsze prawdy w opisie sprzętu :()
3.Sharp LC-42SA1E (wada 1 wejście HDMI)
4PHILIPS 42PF5421 (podobno dobry ?)


Jeszcze jedno jesli TV ma 1 wyjście HDMI a ja chce podłączyć DVD i Sat przez Hdmi czy istnieje takie cos jak trójnik hdmi? Bo niechciałbym za każdym razem przełańczać kabli :(
 

Snake7

New member
Byłem dziś na oględzinach w MM i porównałem sobie większość z tych modeli.
Co mogę powiedzieć że zdecydowałem się na plazmę. Bo jak wszyscy jednoznacznie mówią, jeśli chcesz mieć "duży" TV pow. 32"" to jedynie plazma sprosta twoim wymaganią. Wybrałem model Panasonic 42" Viera TH-42PV7P. Dlaczego się na niego zdecydowałem, bo miał najlepszy obraz z tych wszystkim. Wszystkie maszyny podłączone były po komponencie i wyświetlały ten sam obraz(porównywalny był LG ale tu zdecydowała żona:) lubi matowy nie połysk kurz tak nie osiada :p) Zastanawiałem się jeszcze nad modelem Panasonic 42" Viera TH-42PV70P(ba mała różnica końcówki a robi różnice cenową ogromną ok.800zł, a różnią sie jedynie dodatkowym 1 wyjściem HDMI i PC) Jak dla mnie to sobie odpuszczę te wyjścia za 800 stówek.

Reasumując pare miesięcy temu pisałem na tym forum, że kupuje LCD(na szczęście do tego nie doszło bo bym kupił 32'' Samsunga z serii N) , wtedy myślałem o plazmie w starych kategoriach. Teraz jest 180 % odwrotnie.
Jutro zamawiam go w Agito.pl( czytałem że to porządny sklep)
Jak będę go testował w domku to zdam relacje.

ps. Szkoda tylko, że prowadzę monolog sam ze sobą :( , mam nadzieje że te kilka wskazówek pomoże w wyborze TV do 4000tyś.
 

Snake7

New member
Zgodnie z obietnicą :)

1. Sklep godny polecenia szybko i solidnie. W ciągu 3 dni tv miałem w domku.
2. Telewizor pracuje bez zarzutu, menu bardzo intuicyjne wszystkie najważniejsze funkcje bez dodatkowych bajerów.
3. Podstawą do dobrego odbioru jest dobry sygnał w moim przypadku TV SAT oraz DVD. Na SD da się oglądać.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
powinieneś jednak sięgać po 42 PV 70 - tym bardziej że mieścisz się w kosztach i jeszcze Ci reszta zostaje.
 

Snake7

New member
kiki napisał:
powinieneś jednak sięgać po 42 PV 70 - tym bardziej że mieścisz się w kosztach i jeszcze Ci reszta zostaje.


Pewnie że bym się zmieścił ale ta świecąca obudowa jak psu ****. Przeważyła estetyka. ;)
 

airjack

New member
Snake7 podaj mi linka do informacji, że w 42Q91H obraz miga. Coś słabo czytałeś. Migało owszem, ale we wcześniejszej serii wg postów z forum. Seria 91H nie miga.
 
Do góry