Thomson Scenium 44TW610 lub 52JW640 do Xbox Classic

CzarnyElo

Member
Cześć,

od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox Classic i zaczyam kolekcjonować stare gry, ale niestety obraz na moim nowoczesnym TV pozostawia wiele do życzenia... Mam okazję otrzymania za darmo (koszty paliwa) starych wydaje mi się topowych na tamte czasy TV, a raczej TV z wbudowanym kinem domowym...


Thomson Scenium 44TW610 S (wejdzie mi do samochodu)
po pewnym czasie sam się wyłącza (właściciel twierdzi, że to jakiś tranzystor na zasilaniu)


Thomson Scenium 52JW640 S (ten za duży, nie zmieszczę do auta)...
po chwili zaczyna obraz mrugać (właściciel twierdzi, że to lampa do wymiany)

Nie znam się na tym, ale jak czytam w sieci są to TV projektory a'la kineskopy, powiedzcie mi, czy obraz na takim TV z Xbox Classic będzie lepszy? Warto brać? Kosztuje mnie to tylko koszt paliwa 200km w dwie strony i nie wiem co robić... Która usterka jest raczej gorsza i droższa w naprawie? Który model jest lepszy?? Ogólnie wydaje mi się, że to TOPy lat 90?? Chyba porządnie wykonane???

Bardzo proszę o pilną pomoc!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , to są modele podświetlane lampami.
Nie zawsze wymiana lampy załatwiała sprawę.
Sprawdź rozdzielczość i złącza, bo raczej Xboxa o ile pamiętam nie podłączysz tam.
Zwykła telewizja też nie zagra potrzebny jest box oddzielny.
 

CzarnyElo

Member
Kiki w razie gdyby nie udało się naprawić to jest coś sensownego do wyciągnięcia z tego TV, jakąś elektronika wartościową lub może głośniki??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja miałem nowe sztuki i nikt ich nie chciał za darmo, brak możliwości korzystania z powodu złącz. Poszły w odstawkę...
 
Do góry