Uchwyt najbliżej ściany pod ambilight. Jaki?

6acek

New member
Czekam na tv Philips 65oled706 i już wiem, że chcę go powiesić na ścianie - na pewno bez żadnej regulacji. Nie wiem tylko czy ambilight straci na swojej efektywności gdy zastosują uchwyt który trzyma telewizor np. 15mm od ściany. Jaki najlepiej wybrać uchwyt pod ambi? Warto poświęcić odległość od ściany, aby ambilight było bardziej efektowne, czy raczej różnica w odległości nie ma znaczenia? Dodam, że obecnie ściana jest ciemno-zielona. Dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na wszystkich targach i pokazach, gdzie telewizor i ambilight wygląda dobrze - odległość uchwytu to 5 cm.
Wówczas efekt jest bardzo dobry mimo że w instrukcji podają że można więcej.
 

6acek

New member

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No właśnie musisz brać z dziurą w środku.
Napisz na PW dostaniesz kontakt do Jacka , on będzie wiedział.
Ile masz max kasy ?
 

Luk.Wlk

New member
Cześć, odkopię trochę, bo w zasadzie nie wiem na czym tu stanęło, a też właśnie poszukuję uchwytu - do 48OLED806 z głośnikiem na środku. Szukam czegoś, co: byłoby maksymalnie płaskie przy ścianie, miało możliwość odsunięcia od ściany do tych rekomendowanych dla Ambilight 15-20 cm, plus liczy się też możliwość regulacji kąta pochylenia góra/dół.

Póki co namierzyłem taki uchwyt, który wydaje się spoko: https://m.euro.com.pl/uchwyty-do-telewizorow/vivanco-titan-ultra-slim-xxl-bfmo-8860-39296.bhtml
Tylko właśnie zastanawiam się - czy ta blacha na środku nie będzie przeszkadzać głośnikowi? Jeśli nie jest to dobry wybór, byłbym wdzięczny za alternatywną, lepszą propozycję. Max budżet to okolice tych 750-800 jak ten uchwyt z linka.

Dzięki!
 
Do góry