Ekspres do Kawy

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Korzystam z Seaco Incanto, jak dla mnie extra.
To jak jest mało czasu.
Ale normalnie korzystam więcej razy z młynka i małej kawiarki na ogniu .
Super sprawa.
Ale bardziej mnie ciekawi o jakiej kawie piszesz ?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Z mocci (kawiarki na palnik)mozna uzyskac całkiem przyzwoite efekty ,oczywiscie nie wyciągniemy takiej cremy jak z expresu .Nie wiem czy tego próbowałeś ale możesz na napełniony koszyk połozyć filtr od aeropresu- wzrośnie cisnienie ,kawa będzie bardziej klarowna z lepsza cremą a bez utraty smaku i aromatu.
Co do kawy- pijam właściwie wyłącznie wersje "origin" oprócz blendu Jamaica Blue Montain bo ta w wersji origin jako jedna z najdroższych na świecie jest poza moim budzetem.
Preferuję kawy z Karaibów (Kuba,Jamaica,Dominikana) i ameryki południowej- oczywiście Kolumbia (szczególnie z mocroslotów), Kostaryka,Salvador.Wszystkie w stopniu palenia medium.
Kupuję z tek palarni https://hormozi.co.uk/shop/.
 

piotrleon

New member
Miałem różne ekspresy. Wypróbuj Jura. Niezawodne, niezniszczalne. Przerabiałem De'L, Philipsa i Saeco. Od...12 lat mam ekspres Jury. Żadnych problemów. Kawa niesamowita. W firmie mamy Philipsa, ja zawsze swoją przynoszę w termosie i już wszyscy wiedzą, że jest po prostu lepsza. Kocham kawę. Tylko czarną, zero cukru. Wg mnie nie ma lepszego ekspresu.
 

trops55

Member
Miałem różne ekspresy. Wypróbuj Jura. Niezawodne, niezniszczalne. Przerabiałem De'L, Philipsa i Saeco. Od...12 lat mam ekspres Jury. Żadnych problemów. Kawa niesamowita. W firmie mamy Philipsa, ja zawsze swoją przynoszę w termosie i już wszyscy wiedzą, że jest po prostu lepsza. Kocham kawę. Tylko czarną, zero cukru. Wg mnie nie ma lepszego ekspresu.

Potwierdzam, mam Jure kawa przepyszna, dziesięć rodzajów kaw i ta niezawodność. Jura to Mercedes wśród ekspresów do kaw.
 
Do góry