Bezsensowny Webos od LG OLED CX

Drakul_85

Member
Czemu w XXI wieku nie da się zmienić numeru kanału w telewizorze?

Mam moduł cam+.

Zrobiłem swoją ulubioną listę kanałów a i tak numery jakieś całkowicie z d#py pozostały. Typu 54 a po nim 34 itd...

Telewizor nie daje możliwości edycji numeru kanału w zakresie 1-545.

W Philipsach nie było problemu.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak jest to trochę pokręcone. Użyj programu ChanSort, ułóż listę w komputerze i skopiuj na pendriva - wgraj w TV.
Ja tak zrobiłem i mam swoją listę i kanały tak jak mi odpowiada oczywiście po kolei.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Wiem o co chodzi. Ja ustawiłem kanaly na tej głównej liście, korzystając z podanego programu. I tak mam kanaly pokolei, 1,2,3,4 itp. Oczywiście kanaly w takiej kolejności jaka mi odpowiada.
 

Lechu1956

New member
Wybrałeś listę operatora i w telewizorach LG niestety tak jest. Musisz skasować tę listę, a przy nowym skanowaniu przeszukać całego Hot Birda bez wyboru operatora. Telewizor powinien wyszukać około 1400 kanałów kodowanych i niekodowanych(bez radiowych). Wtedy powinna być możliwość zmian kanałów na dowolne miejsce. Po tej żmudnej pracy warto zgrać listę na pena.
 

pantomima

Banned
Panowie spokojnie .
Poczekajcie na rzeczową ocenę i wskazowki co z tym fantem zrobić , kolegi Sdman .
On dużo czyta .
Jak nie przeczytał nic w tym temacie , to doczyta i wyrazi swoją ocenę.
Póki co nie ma się co spierać i spinać jak nie ma punktu odniesienia najznakomitszego testera tego i nie tylko tego forum .
 

Drakul_85

Member
Panowie spokojnie .
Poczekajcie na rzeczową ocenę i wskazowki co z tym fantem zrobić , kolegi Sdman .
On dużo czyta .
Jak nie przeczytał nic w tym temacie , to doczyta i wyrazi swoją ocenę.
Póki co nie ma się co spierać i spinać jak nie ma punktu odniesienia najznakomitszego testera tego i nie tylko tego forum .

Chłopie, jak nie masz nic do napisania w temacie to daruj sobie ten spam.
 

Drakul_85

Member
Wybrałeś listę operatora i w telewizorach LG niestety tak jest. Musisz skasować tę listę, a przy nowym skanowaniu przeszukać całego Hot Birda bez wyboru operatora. Telewizor powinien wyszukać około 1400 kanałów kodowanych i niekodowanych(bez radiowych). Wtedy powinna być możliwość zmian kanałów na dowolne miejsce. Po tej żmudnej pracy warto zgrać listę na pena.

Ściągnąłem listę na usb, sortowałem chansortem i wgrałem na TV. Nadal nie mogę zmienić numeru np. TVN...
 

Attachments

  • IMG_20210103_210549.jpg
    IMG_20210103_210549.jpg
    262,9 KB · Wyś: 60

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W B9 układam sobie swoją listę w programie w komputerze tak jak mi odpowiada to jest
1 - TVP 1
2 - TVP 2
3 - Polsat
4 - TVN

I tak dalej, mam kanały ulożone pokolei od 1 do 300. Taką listę wgrywam do TV. Wszystko działa tak jak trzeba.
Jak mam tą listę w prawym oknie w programie to zaznaczam i przerzucam kanał do lewego okna. Zapisuję, zgrywamna pena i potem do TV.
Nie ma mnie teraz w domu,żeby zrobić zrzuty z ekranu komputera.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tylko ja niewiem na którym mam tvp tvn polsaty i inne szmatławce?
1.nat geo
2.nat geo wild
3.nat geo people
4.bbc earth
5.History
Potem piętnaście discovery, tvn turbo, itp ale że 1 to tvp 1.... Litości
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wybrałeś listę operatora i w telewizorach LG niestety tak jest. Musisz skasować tę listę, a przy nowym skanowaniu przeszukać całego Hot Birda bez wyboru operatora. Telewizor powinien wyszukać około 1400 kanałów kodowanych i niekodowanych(bez radiowych). Wtedy powinna być możliwość zmian kanałów na dowolne miejsce. Po tej żmudnej pracy warto zgrać listę na pena.


Miałem to samo. Lechu ma rację. Tyle w temacie.
 
Do góry