Jaki telewizor wybrać (43", 3000 zł max.) ?

konrad01

New member
Witam. Z góry sorry jeśli w złym dziale pytam, ale nie znalazłem w mojej opinii bardziej odpowiedniego.


Szukam dobrego (o ile to możliwe w tym przedziale cenowym) telewizora 43" max. do 3000 zł, choć im bliżej 2000 zł tym lepiej :D Szukałem trochę sam i zainteresował mnie Samsung QE43Q60RATXXH. Swoją drogą chyba jest to jedyny 43" QLED dostępny na rynku. Co myślicie o trym telewizorze i co ewentualnie innego byście polecili? Telewizor głównie do naziemnej telewizji cyfrowej (programy, filmy) i filmów z kompa, a w przyszłości może Blu-ray będzie podłączony. Telewizor głównie będzie wykorzystywany wieczorem.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Wskazany przez Ciebie model ma matrycę przez PLS. To jest matyca IPS o słanej jasności. Z modeli SAMSUNGA wybrałbym 43RU7402. Zostanie Ci jeszcze sporo kasy. To też QLED.

Możesz też przyjrzeć się TV PHILIPS 43PUS7304
 

konrad01

New member
43RU7402 to jest QLED?? Jesteś pewien?

Co do QE43Q60RATXXH byłem przekonany, że to na matrycy VA jest.

A jeśli chodzi o tego Philipsa, to też rozważałem, tylko wersję 43PUS7354, która swoją drogą nie wiem czym się różni od tej którą podałeś.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten Qled 43 jest akurat słaby.
Powinieneś sięgać po Sony 43XG 8396 - z matrycą 100Hz.
 

konrad01

New member
Hehe, co człowiek to opinia :D
Akurat na matrycy 100Hz nie specjalnie mi zależy. Najważniejsze by obraz był dobry :)
 

konrad01

New member
Chodzi mi o to, że ja matrycy 100Hz raczej nie wykorzystam, dlatego nie chcę za samą matrycę dopłacać, jeżeli ma to jakiś znaczny wpływ na cenę, a można w podobnej cenie lub niższej dostać telewizor 50/60 Hz z lepszym obrazem.
 

janusz

New member
Bez reklam
TCL 43EP660to bardzo porządny TV na matrycy VA z przyzwoitymi parametrami. W 43 calach nie bardzo jest sens brnąć w jakieś wypasione modele.
 

konrad01

New member
No ok, rozważę ;) A mógłbyś kiki wypowiedzieć się jeszcze na temat tych modeli co zasugerował SLAV7? Szczególnie tego Philipsa, bo nad nim też się swego czasu zastanawiałem.
 

janusz

New member
Bez reklam
43PUS7304 śmiało udany model i sporo ludzi go na tym forum kupiło i chwali, tym bardziej, że Kiki ma pewnie taniej niż na ceneo.
 

JanVid

New member
.... Philips 43PUS7334 a będzie pan zadowolony :) )) ..... a ma to co inni nie mają, czyli .... Ambilight ! ! ! ... coś wspaniałego jak na takiego malucha a także możliwość rozbudowy do HUE:eek:k:
 
Ostatnia edycja:
Do góry