Zabawa w DJ

seta22

Member
Witam wszystkich
Mam taką sprawę z okazji dnia dzuacka ma buc zorganizowana unas zabawa dla dzieci i starszych
I Ja mam puszczać muzyka, posiadamy już zmaczniacz mikser i kolumny, muzykę mam puszczać z laptopa, czy istnieje taka możliwość żebym mógł jeden kawałek muzyki puszczać na głośniki a jednocześnie szukać innego kawałka i odsłuchiwać na słuchawkach,
Ewentualnie co trzeba dokupić
Laptop jaki posiadam to asus ZenBook
Proszę o radę
Pozdrawiam

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież możesz listę przygotować w domu, a nawet kilka list i ustawić w kolejce. Możesz też zmieniać kolejkę.
Otwierasz kilka okienek nawet na YT i działasz jak chcesz .
 

seta22

Member
Wiem że tak można już czasami tak robiłem ale w praktyce czasami wychodzi inaczej i jak dla mnie dobrze by było jak bym mógł wyszukiwać innego kawałka i odsłuchiwać na słuchawkach



Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wiem że tak można już czasami tak robiłem ale w praktyce czasami wychodzi inaczej i jak dla mnie dobrze by było jak bym mógł wyszukiwać innego kawałka i odsłuchiwać na słuchawkach


Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

pozycz drugiego laptopa. Skopiuj wszystkie piosenki na drugiego laptopa. Podlacz sluchawki do niego i sprawa zalatwiona. Wiecej tlumaczyc chyba juz nie trzeba :)
 

robo09

New member
Cześć kiedyś się bawiłem w małego didżeja :D i też korzystałem z laptopa a więc mogę ci podpowiedzieć że aby odsłuchać kawałki na słuchawkach przed puszczeniem ich na głośniki musisz posiadać drugą zewnętrzną kartę muzyczną i tak pod kartę zewnętrzną podpinasz słuchawki a pod kartę wbudowaną w laptopie wzmacniacz (lub na odwrót wedle uznania).Potem w ustawieniach programów odtwarzających muzykę wskazujesz która karta co przejmuje (ja korzystałem z dwóch odtwarzaczy winamp i aimp) muzykę puszczasz np na Winampie o odsłuchujesz na Aimpie.
 

robo09

New member
Cześć ja posiadam kartę muzyczną zewnętrzną Creative Labs SB X-FI Go! Pro i byłem zawsze z niej zadowolony (ale przed chwilą sprawdziłem inną możliwość ponieważ do tej pory miałem słuchawki z wtykiem jack i tak.
Jeżeli masz słuchawki na usb to w ustawieniach odtwarzaczy o których pisałem ustawiasz w jednym kartę wbudowaną z niej leci muza na głośniki na salę a w drugim którym będziesz przesłuchiwał utwory wskazujesz kartę słuchawek na usb (ponieważ słuchawki na usb są widziane jako dodatkowa karta muzyczna).
 
Ostatnia edycja:

Kaputek

Banned
Jak masz mikser to załatw drugiego laptopa. Podpinasz je do miksera. Każdy mikser ma podgląd na każdy kanał. Jeden gra a drugi możesz odsłuchać na słuchawkach. Wystarczy wybierać kanał na mikserze który chcesz odsłuchać.
Jakim programem będziesz odtwarzał utwory na laptopie?
 
Do góry