Jaki uchwyt do ściany pod tel 55' oraz 75'

Hej

W nowym mieszkaniu planuje powiesić dwa telewizory. Pytanie jaki solidny uchwyt pod 55 cali i telewizor do 75 cali (będzie albo 65 albo 75 - fundusze) ?
 
Kiki, koledzy.

W salonie raczej ruchomy, na ścianie będzie dosyć gruba płyta architektoniczna więc w niej musze wyciąć wgłębienie na niego. Sciana gruba na 8 cm + tynk. Kasa na salon myślałem coś miedzy 200 a 300 zł.

W sypialni może być, a nawet fajnie by było gdyby był stały. Tutaj powiedzmy do 200 zł.

p.s boje się tych z jednym ramieniem. Mam taki i mam wrażenie, że ten mój tv 55 cali jak go wyciągne to spadnie.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Kiki, koledzy.

W salonie raczej ruchomy, na ścianie będzie dosyć gruba płyta architektoniczna więc w niej musze wyciąć wgłębienie na niego. Sciana gruba na 8 cm + tynk. Kasa na salon myślałem coś miedzy 200 a 300 zł.

W sypialni może być, a nawet fajnie by było gdyby był stały. Tutaj powiedzmy do 200 zł.

p.s boje się tych z jednym ramieniem. Mam taki i mam wrażenie, że ten mój tv 55 cali jak go wyciągne to spadnie.

Jak zakupisz uchwyt to sprawdż jakie są śruby z kołkami , bo ja kupiłem ale kołki ze śrubami to na tv 32 cale to by się trzymał ale na 55 cali to za małe i na górze dwie sztuki śrub z kołkami kupiłem dłuższe i grubsze bodajże 8- 10 mm i dłuższe a na dole dałem 2 sztuki dałem te co były w komplecie
 

Loomos

New member
Można też samemu zrobić - 30 minut roboty dla kogoś średnio-zaawansowanego :D


STANDARD VESA od 100 do 600 w każdej płaszczyźnie :D
 

Attachments

  • IMG_20200122_181142.jpg
    IMG_20200122_181142.jpg
    331,8 KB · Wyś: 333

Thom76

New member
@Cezary69
Kupiłem go. Wczoraj przyjechał. Dziś zamontowałem (ok 1h mi to zajęło) i zawiesiłem Samsunga 55Q70. W tych pieniądzach rewelacja. Bardzo duży zakres regulacji w poziomie zarówno lewo/prawo jak i bliżej/dalej. No i ma możliwość korekty poziomu.
Dostęp do gniazd z tyłu TV to teraz żaden problem.
Dzięki wielkie za polecenie. Jestem bardzo zadowolony.
 
Do góry