Listwa zasilająca do Audio

qbek77

Member
Mam pytanie do posiadaczy sprzętu grającego.
Jakie listwy z filtrami bądź bez, antyprzepięciowe polecacie do stereo.

Teoretycznie najlepsza opcja to podłączenie wzmacniacza, cd itp. bezpośrednio do gniazdka w ścianie. Ale z racji tego że tych gniazdek u mnie jest ciut za mało, muszę się posiłkować właśnie taką listwą.
Czytałem internety i dużo ludzi siedzących w temacie poleca Tomanka, ale taka która by mnie urządzała, czyli na osiem gniazd to koszt ok. 1kpln.
Wydaje mi się to trochę za dużo żeby kupić listwę w 1/5 cenie sprzętu (Marantz PM6006, Marantz CD6006, Heco Music Style 800)
Druga opcja to TAGA PF-1000, również zbiera dobre opinie, a i cena do przełknięcia.
Ma ktoś taką listwę lub podobną? Warta swojej ceny?
A może w tej klasie sprzętu wystarczy zwykła do PC?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poszukaj na forum, sporo już była na ten temat.
Do tego sprzętu wystarczy typowa, solidna i na pewno nie musi być droga. Spokojnie do 200zl.
 

qbek77

Member
Poszukaj na forum, sporo już była na ten temat.
Do tego sprzętu wystarczy typowa, solidna i na pewno nie musi być droga. Spokojnie do 200zl.
O takiej kwocie mniej więcej myślałem.
Co do firm to poszukam czegoś BRENNENSTUHL ( mają solidnie wyglądające aluminiowe listwy) Lestar, Belkin.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kup jakąś belkina za 200 zeta i będzie dobrze, bo tak jak napisałeś nie ma sensu wydawać dużej kwoty w stosunku do wydanych pieniędzy na sprzęt.. jeśli chodzi o typową z filtrami czy z układami, które by chroniły sprzęt to już inne pieniądze trzeba wydać na takie listwy..
 

3echo

Member
Bez reklam
Czy ktoś z forumowiczów posiada listwe Monster Power?
Posiadam pere ładnych latek listwe Monster MP EXP 600AG+z gniazdami Master slave.Od pewnego czasu jej nie używałem jednak kiedy podpiąłem wzmacniacz do gniazda Master to po jego załączeniu pozostałe urządzenia podpięte do gniazd slave nie chcą się załączyć.W dodatku nie świeci dioda "protection".

Czy ktoś wie jak się tą listwę programuje,bo może coś źle robię?Z boku są przyciski "reset","greenpower program","greenpower control"

Dziękuję i pozdrawiam
 

tobot

Member
U mnie leży ku zadowoleniu Tomanek TAP8 z DC blockerami - bez zbędnego miernika, za to z wyłącznikami dwóch grup gniazdek - mam aktywną parę Meyer Sound Amie bez wyłącznika zasilania, stąd są w listwie.
 
Do góry