Co sądzicie o SONY KD-65XF9005

shd85

New member
Witam,

Planuje zakup nowego TV'ka - będzie wisiał na ścianie w bardzo jasnym, słonecznym salonie. Chciałbym, żeby posłużył do oglądania filmów, natomiast OLED raczej odpada, bo mamy z narzeczoną skłonność mieć TV odpalony w tle i bałbym się o wypalenia. Przeglądałem QLEDy ze względu na estetyczne mocowania, ale na RTINGS widzę, że ich testy nie dorównują designowi, a taki Sony sobie radzi całkiem nieźle. Czy sądzicie że SONY KD-65XF9005 to dobry wybór, czy może warto poczekać może jeszcze stanieje lub wejdzie coś ciekawszego od Sony'ego? Odnośnie dźwięku to kupiłem dwa tygodnie temu N950 od Samsunga ostatnio w promocji na Iboodzie, więc TV do dźwięku nie musi mieć niczego, poza możliwością podłączenia się z soundbarem :D Z góry dzięki za pomoc ! :)
 

shd85

New member
No tak, ale mówimy o budżecie w granicach 6000 zł ;) Myślałem o LG B8 OLEDzie, ale przy tej ilości odpalonej TV to chyba się w końcu logotypy wszystkich stacji mi pojawią ;)
 

shd85

New member
Hmmm jakoś nie mam przekonania do Philipsa :p Jest jakiś alternatywny model, bo nie trafiłem dotąd na nic ciekawego? BTW: Czy orientujesz się czy jest szansa na skoki cen tych Soniaczy? Czy obecne 6029 zł to dobra oferta? (ktoś coś pisał że za 4500 wciągnął)
 

barburian

New member
Bez reklam
6 tyś to dobra cena za ten TV , pamiętaj że jest to model wychodzący z oferty
jak trafisz na promocje można je dostać za 5400-5500
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz na 65XF9005 - cenę 5999 zł z pakietem dla niebieskich.
Philipsa 65PUS8303 masz za 4999 zł i gra świetnie.
 
Do góry