Sennheiser

donsalieri

Active member
Bez reklam
Zacny to sprzęt, kiedyś przy okazji zakupu słuchawek ( ciut tańszych do1kzl) posłuchalem Hd800 i to inna liga grania, teraz sądzę że gdybym miał lepsze źródło stereo to kto wie, może bym się skusił. Osobiście preferuję właśnie słuchawki do muzyki, a na takim sprzęcie to doznania wyższego rzędu.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie Kolego, ja mam tak samo.
Jeśli muza, to tylko słuchawki. Ale ja mam "lampę". :)
Multichannel tylko do koncertów i filmów.
Te słuchawki są tego samego kumpla, któremu dopiero co sprzedałem Audeze.
Ja posiadam Beyery: DT990 i 880. I to jest to.
Przymierzam się do T1 V2. :)
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Ehh, zazdroszczę sprzętu, i tak za mną chodzi te stereo tylko czasu brak.. ;)
...i zdecydowania trochę, bo tyle tego sprzetu na rynku jest że uszy bolą od odsłuchów :)
 
Ostatnia edycja:

donsalieri

Active member
Bez reklam
Jak kupisz T1 to 880 nie będą Ci już potrzebne. .. ;)
A ja tymczasem poszukam wzmaka stereo, Advanced Acustic i120 mnie kusi.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Uff co za recenzja o komentarzach nie wspomnę, jest co czytać .
No nic, trzeba je będzie też w jakimś salonie odnaleźć i głowę w nich zanurzyć :)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Do takich słuchawek to potrzebny jest wzmacniacz słuchawkowy ,podłączanie do zwykłego wymaka to normalnie zbrodnia
Miałem okazję ich słuchać w Niemczech w salonie Sennheiser ,to są słuchawki dla doświadczonego słuchacza bowiem w ich brzmieniu nie ma niczego co by się wyróżniało
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Szybiej znajdziesz kupca umieszczając ogłoszenia w dziale "Sprzedaż".
Wrzuć tam chociaż link do tego tematu.
Od niedawna jestem posiadaczem HD650 plus wzmak słuchawkowy Marantz HD-DAC1 to już jest cud miód na moje uszy. A to przecież "budzetówki" przy tych Twoich ;)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Tym bym się nie przejmował. „Wiszą” też na znanym portalu aukcyjnym. Tutaj i tak nikt ich nie kupi podobnie jak poprzednich Audeze, które były połową ceny wystawionych HD 800S i połową swojej ceny, a i tak doszło do licytacji. Wówczas było 19stu „przyczajonych”. Teraz, na chwilę obecną, „czai” się 9ciu. Myślę, że też „pójdą”. Za tą cenę i w tym stanie? :)

Krzysztof, powiem Ci szczerze; Sennki mi nie leżą. A też ich się trochę nasłuchałem, kiedy szukałem słuchawek dla siebie. Przekonałem się już dawno, że cena nie gra. Zresztą Kolega, który je sprzedaje, również. Ale dopiero teraz.
Mam od tego samego kumpla legendarne HD 600 Avantgarde i pewnie też je pogonię. Dla mnie, tylko Beyery. To zupełnie dwie różne kultury grania. :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na szczęście rynek jest ogromny ;) Mi z kolei Beyerki jakoś nie podeszły. Zdecydowanie bardziej Ultrasone, ale bałem sie, że "plastikowy" pałąk kiedyś pęknie. Do Senkoów nie mogłem się przyczepić, więc są. Choć ostatnio lbuię też Audio Technica, ale to też odmienna szkoła i koszty mniejsze, to tak a propos tego, że cena nie gra - to jest wiadome ;)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
czy warte toto swojej ceny?

pewnie warto ,ale jeżeli miałbym być szczery trochę bał bym się kupować używane słuchawki ,zwłaszcza że nauszniki łatwo jest uszkodzić
Dla melomanów a nawet osób obeznanych w temacie zupełnie wystarczające są modele HD 600 lub HD 650 zwłaszcza że od sześćsetki do góry Sennheiser paruje przetworniki
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolego @przemko77, bez obaw. Pewne źródło, a słuchawki zaledwie 3 tygodniowe. No cóż, wszystko można zniszczyć. Ale to zależy już od użytkownika. ;-)
A co do słuchawek, to sprzedane.
 
Do góry