Uchwyt ścienny dystansowy do tv 75''

lll

New member
Szanowni, rozglądam się na uchwytem ściennym do telewizora o przekątnej ekranu 75 cali. Uchwyt nieruchomy, nie obrotowy, bez wielkich regulacji, przesuwania w poziomie czy pionie - ot, zawiesić i zapomnieć. :)
Generalnie nie byłoby problemu, z racji zaufania do marki brałbym Vogelsa serii W. Jednak idealnie byłoby, gdyby uchwyt nie był typu flat, lecz dystansował zawieszony telewizor od ściany. Nie wiem, o 10-15 cm? Raz, że ekran będzie wówczas nieco bliżej oczu podczas oglądania, dwa, że łatwiej będzie podłączać kable HDMI czy USB (obecnie nie korzystam z amplitunera i żongluję kablami przy telewizorze).
Planowanym telewizorem jest Samsung UE75NU8002.
Czy możecie polecić jakiś uchwyt tego rodzaju?
 

lll

New member
Jako, że nie mogę znaleźć uchwytu jak wyżej, rozpoczynam poszukiwania solidnego uchwytu obrotowego. Przy czym nie interesuje mnie obrót jako taki, ale możliwość odsunięcia telewizora od ściany, np. o 30-60 cm.
Czy możecie polecić coś sprawdzonego w cenie do kilkuset złotych (Vogelsy za półtora tysiąca to niestety dla mnie za dużo)?
(Jeszcze nie kupiłem telewizora, ale najmniejszy/najlżejszy możliwy, który miałby wisieć na tym uchwycie, to LG OLED65B8.)
 
Do góry