Wybór tv, 55 cali - pomocy

Matek237

New member
Witam,
Jestem posiadaczem Panasonic viera TX-40DXu701, ogólnie jestem z niego zadowolony. Ładny obraz sd oraz na ps4 pro i netflix, tylko te 40 cali. Dlatego postanowiłem zakupić nowy tv. Wybór padł na Philipsa 55pus6703. Niestety po podłączeniu w domu obraz migał u góry ekranu. Po dniu przestał ale obraz był średni w porównaniu do mojego panasonica. Możliwe, że przez to, że coś było z matryca. Nie dawał rady z obrazem, kolorami. W dzień nie dało się oglądać ciemnych scen, w jasnych było dobrze. Dekoder upc, na różnych kanałach śnieżył, dziwny obraz. Telewizor oddałem. Chciałem kupić philipsa 7303, niby obraz lepszy. W sklepie porównywałem 6703 oraz 7303, nie było różnicy. Obraz wyblakły, kolory średnie- oczywiście widziałem tylko video promocyjne. Pani w Media markt powiedziała mi, że jeden i drugi tv w sumie obrazem się nie różni. Poleciła philipsa 8303 oraz lg 55uk7550, w sklepie obraz w jednym i drugim porównywalny, kolory takie jak w moim pananosonicu. 8303 odpada ze względu na cene, ale zastanawiam się nad tym lg. Dlatego mam pytanie do was, który wybrać : 7303 czy lg 55uk7550? Chętnie bym potestował obydwa i kupił, który mi odpowiada ale nie mam takie możliwości.
Zależy mi na dobry obraz w grach 4k oraz netflix.
 
Do góry