Zakup smartwatch'a

towalski

Member
Do sportu żaden smart zegarek, jedynie Polar V800 lub odpowiednik z Garmina czy Sunnto. Czas pracy na baterii jest istotny, a nie funkcje smart i wodotryski.

BTW. Zegarki z androidem mają żałosny czas pracy na baterii. Niech mi nikt nie stara się wmówić, że to jak telefon i można na noc do ładowarki dać. Obecnie używam AW4 - i jest znośnie - 2 dni. Miałem HW2Sport LTE i poniżej 14 godzin, bez sportów. Podczas biegania - 15-20% na godzinę z GPS. Tragedia.
 
Ostatnia edycja:

Alf2

New member
A ja kupiłem dziś dzieciakowi Miband 3, a sam od kilku dni testuję starego, nie używanego Mibanda 1. Głównie zależy mi na powiadomieniach SMS i rozmów przychodzących, nie potrzebuję bajerow.
Czy jakiś smartwatch jest w stanie wytrzymać tydzień? Padł mi zegarek Garmina i tak zaczynam śledzić Waszą dyskusję....kwota nie gra roli....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Galaxy watch wytrzymał mi tydzień, ale nie jest to standardem.
Wszystko jest opisane dokładnie w wątku o telefonach. Zresztą nie sugerowałbym się tak żywotnością, te 2h na ładowarce w nocy to chyba nie problem?
 

brio11

New member
No właśnie ładowanie w nocy może być problemowe bo ktoś może chcieć mierzyć sobie jakość snu, ale zawsze można naładować w ciągu dnia np. w pracy.
Towalski nie szukam zegarka typowo sportowego, a uniwersalnego.
Zastanawiam się jeszcze nad stabilnością/wydajnością/płynnością wearOS vs Tizen
 
Do góry