Odtwarzacz Philips DVP 9000S

murart

New member
Czy ma ktoś może linka do strony z oprogramowaniem do Philips'a DVP 9000S?
Nowszym niż 48C? Będę wdzięczny za pomoc. Albo może ktoś ma pojęcie dlaczego ten odtwarzacz strzela dziwnymi dźwiękami (z głośników podłączonych do wzmacniacza) przy odtwarzaniu zabezpieczonych płyt CDAudio. Między innymi cała dyskografia "Perfect Circle". Muszę robić w kompie, kopie tych płyt i dopiero wszystko jest OK. Mam alergię na kopiowanie, i na kopiowane płyty, ale nie mogę sobie z tym poradzić.
Szlag mnie trafia jak wydaję kasę na oryginalne płyty, i to nie małą kasę, a te barany utrudnią życie nie piratom, tylko mi. Bo każdy sobie z ich śmiesznym zabezpieczeniem poradzi. Oprócz oczywiście mojego Philips'a.
Ratunkuuuuu...
 

Xardas

New member
moze oddaj do serwisu jak jeszcze jest na gwarancji

ten phil9000 (ktorego sam mam) to awaryjny player - na audiostereo.pl moze uzyskasz wiecej informacji o nim

u mnie np. przy Stand-by wydobywa sie nieprzyjemny dzwiek i musze wylanczac go z sieci - dodatkowo przy odczycie cd/dvd przez pierwsze 10-30 min dvd glosno pracuje

ogolnie jakosc dzwieku w stereo i obraz jest bardzo dobry ale awaryjnosc tego odtwazacza i problemy z nim zwiazane powoduja ze drugi raz bym juz go nie kupił.
 

murart

New member
Philips DVP 9000S

Dzięki za posta, ale sposób na oddanie sprzętu do serwisu odpada. To z resztą pierwsza i najbardziej oczywista rzecz przy awariach sprzętu. Szlag trafił gdzieś paragon, a i tak jest chyba po gwarancji. Druga rzecz to, taka sprawa , że model jest już nie produkowany a i tak wcześniej nie naprawiali ich tylko wymieniali na nowe. Teraz mogą nie mieć na co wymienić. Tym bardziej po za gwarancją. Wsadzi jakiś magik rączki do środka skasuje za to stówę albo dwie a sprzęt będzie, albo tak samo się zachowywać, albo gorzej. Nie wiem tylko, czy akcje jakie mi robi ten holenderski złom
z oryginalnymi płytami (niektórymi), to coś normalnego dla tego modelu czy dziwna fanaberia akurat mojego egzemplarza?
Jedno z zabezpieczeń audio to dokładnie:
Cactus Data Shield 200 5.01.091.
Dziękuję z góry wszystkim, którzy zechcą podzielić się Swoją wiedzą na ten temat.
 

murart

New member
Re

Dzięki kolego, ale ten soft już mam wgrany od paru tygodni. Działa owszem dużo lepiej od poprzedniego, np TOC płyt CD wczytuje się teraz co najmniej trzy razy szybciej, DVD chyba jeszcze szybciej, ale PERFECT CIRCLE i trochę innych płyt AUDIO dalej się rypie. Za to zaczął poprawnie odtwarzać JANE'S ADDICTION-STRAYS zabezpieczone Cactus Data Shield 200 0.04.004. Nie wiem co mam zrobić.
 
Do góry