Jbl 750

szybal

Banned
Witam
Czy ktoś posiada słuchawki JBL 750?
Mam te słuchawki od kilku miesięcy, przy włączonym ANC przy cichych scenach słychać szumy i delikatne popiskiwanie.
Słuchawki trafiły do serwisu,który uważa że wszystko jest ok.
Dla mnie nie jest żałuję że nie kupiłem Bose tam ACN działa rewelacyjnie.
Czy ktoś z posiadaczy ma podobny problem .
Proszę o info.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Od tych Jebli sporo lepsze są już Audio-Technica ATH-AR5BT, tym bardziej teraz kiedy są w cenie 666 zł. Przyzwoite ANC i świetny dźwięk. Bose oczywiście też świetne.
 

Dubek

Member
Bez reklam
@blackninja
Od JBL 750 i ATH i BOSE są lepsze, proste. A jeśli chodzi czy BOSE czy ATH to wszystko zależy co kto lubi, ja wolę granie ATH.

@ernet
BOSE QUIETCOMFORT 35
 

szybal

Banned
JBL wygląda dużo lepiej i drożej niż Bose ale co z tego jak włączysz system czar pryska .
W JBL masz możliwość regulacji :) między większym szumem a mniejszym :)
W Bose włączone na stałe bez szumu .
Można pewnie tylko trzeba umieć.
 

szybal

Banned
JBL dało popis serwisu który po 50 telefonach dalej mydli oczy a to wina akumulatora lub przewodników ale najlepiej daj im spokój bo każdy gada coś innego.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Kurcze czyli nawet nie ma co sprawdzać.
Jednak jak będę miał kupować kupię JBLa.

Też chciałem kupić kolejny model JBL ale archaiczne kodeki BT ( HFP v1.7, HSP v1.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.6 ) są całkowitą dyskwalifikacją tych słuchawek. Gdzie są aptX i aptX HD, których nie mają żadne słuchawki JBL, a które są standardem w dobrych słuchawkach! Nie będę już wspominał o LDAC, który to kodek prawdopodobnie zarezerwowany jest tylko dla słuchawek SONY. Dlaczego o tym piszę ( także z innej przyczyny ) , bo ostatnio kupiłem telefon Xiaomi Mi 9 i ma on wszystkie możliwe kodeki BT, włącznie z LDAC, więc dlaczego ich nie wykorzystać do poprawy dźwięku BT. PS. Wczoraj testowałem najnowszy model SONY WH-1000Xm3. Na domyślnych ustawieniach , tak płaskiego i bezbarwnego dźwięku w życiu nie słyszałem. Ale to już inna historia...
 

ernet

Active member
Bez reklam
No i własnie..jakie słuchawki polecacie ( nie koniecznie z ANC ) aby zagrały bardzo agresywnie dołem i górą ( Właśnie , jak... moje obecne JBL )? Muszą jednak wspierać przy najmniej aptX i aptX HD. I muszą być dookoła uszne .
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
W uzupełnieniu.. Bose QuietComfort 35 II odpadają. Dźwięk jest za bardzo ugrzeczniony.Sennheiser PXC 550 WIRELESS raczej też... . To chyba nie dużo już mi zostało :-( No, może Technics EAH-F70N ?
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
No i własnie..jakie słuchawki polecacie ( nie koniecznie z ANC ) aby zagrały bardzo agresywnie dołem i górą ( Właśnie , jak... moje obecne JBL )? Muszą jednak wspierać przy najmniej aptX i aptX HD. I muszą być dookoła uszne .
Trzeba też pomyśleć nad faktem czy słabe z nowymi kodekami grają lepiej od dobrych z nowymi :)
 

szybal

Banned
A ja sprzedałem JBL 750 i kupiłem QuietComfort 35 II do kompletu na plus na pewno sterowanie dużo lepsze NC .
Wygląd i komfort zbliżony
Co do dźwięku myślę że Boose grają lepiej ale specem nie jestem .
Dużo lepsza też jest apka .
 

szybal

Banned
Wolisz JBL 750 a pisałeś że nie miałeś okazji przetestować:) a ja miałem i Boose ma wszystko lepiej przemyślane i lepiej działa.
Wiem bo miałem JBL 750 i mam Boose . To przepaść sterowanie apka itd.
 
Do góry