iphone X ekran

relakzstyle

New member
witajcie . Czy ktos moze ma iphone X i moze cos powiedziec na temat wypalania ekranu ? ekran jest samsungowski ale niby lepszy niz w galaktykach. Chce zmienic swojego iphone 7 plus na iphone X ale troche boje sie ekranu. Telefon uzywam raczej normalnie , choc czasami zdarza sie obejrzec mecz lub filmy na youtube. Czasem tez 2-3 godziny nawigacja. Mam tez tel sluzbowy ewentualnie nawi moglbym uzywac na nim. Natomiast czy takie uzywkoanie telefonu moze spowodowac wypalenie ? nie chce kupic telefonu za 3000 ktory po roku bedzie wypalony , nie stac mnie. W necie nie znalazlem za duzo opinii jedynie test gdzie iphone na tle innych wypadl bardzo ok. Mnie jednak interesuja opinie uzytkownikow a nie teoretyków. Pozdrawiam i dzieki za wskazówki
 

inuictus

Member
Używam od 3 stycznia, czyli przeszło pół roku, średnio 4 dni w tygodniu jeżdżę na nawigacji Google Maps (po 4-5h dziennie) i zero problemów.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Mam tak od połowy stycznia nawigację odpalam parę razy w miesiącu
NC+ strony itd i jest OK
 

relakzstyle

New member
dziekuje super ze znalezli sie uzytkownicy ! wstepnie sklaniam sie do zakupu. Choc tez zastanwiam sie czy nie warto poczekac do wrzesnia i premiery nowych wtedy X pewnie stanieje do 2600 . Ewentualnie zobaczyc jaka cena bedzie tego nowego "X lite " ;-) Szkoda ze na LCD ale z drugiej strony ma byc bezramkowy i 6,1 cala
 
Do góry