Wybieram słuchawki z BT...

P1otr

New member
Witam. Jak w temacie. Nie mam możliwości odsłuchu, bo jak są jedne, to nie ma drugich, jak przyszły te drugie to tych pierwszych nie było, a wolałem mieć je wszystkie razem, żeby odsłuch był "na świeżo". ;)
Proszę o poradę. Z doskoku przesłuchałem wszystkie, ale nie na raz. Nie jestem zdecydowany. Na placu boju zostały:

Zestaw nr 1: Albo JBL E65 albo Sennheiser 4.50 (obie z NC, przy czym ponoć lepiej robią to Sennheisery)

Zestaw nr 2: Albo JBL E55 albo Sennheiser 4.40 (obie BEZ NC, przy czym JBL ma 50mm przetworniki)

Na co stawiacie jeśli chodzi o zestaw 1 czy 2? Aha. Jest jeszcze możliwość wzięcia Sony WHH900N, na które jest promocją i wychodzą coś delikatnie ponad 800pln.

Słuchałem ich i moim zdaniem wypadły trochę gorzej od JBL E55, tyle że nie aż jakoś tam powalająco gorzej. Mają za to fajną budowę, masę funkcji, wyglądają na solidne, dobrze leżą i fajnie działa w nich NC.
No to co WY na to? Słuchawki mają być do muzyki z CD, czasem Apple Lossless (AAC) z telefonu.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Tak i ja jestem za Parrot ZIK 2
Jakość cena i Niezle Gtaja
Zobacz moje wpisy w podobnym temacie 😜😀
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Trochę ponad 800 zł dałem ostatnio za Sony WH-1000XM2. Najlepsze ANC na rynku :) Może uda Ci się upolować w podobnej cenie.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Masz jeszcze lepsze JBL Everest 310, 710 i droższe z EISA 750NC ale to juz inna półka niż popularne.

Ciekawa propozycja to AKG Y50BT.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Mam już sporo czasu i dalej będę POLECAŁ
CENA BARDZO ATRAKCYJNA wykonanie bajeczne No i niezawodne
Jedyne co bym polecał to dokupić dla spokojności drugie aku 😉👍
 
Do góry