65 cali z Direct Led

sigg

New member
Witam,

właśnie jestem w trakcie zwracania obecnego TV - Phillipsa 65PUS8102. Direct Led zachwycił mnie czerniami, niestety jakoś wykonania paneli pozostawia wiele do życzenia, co potwierdza mój TV jak i TV wielu forumowiczów. Szkoda, bo bardzo podobał mi się Ambilight w niektórych sytuacjach.

Szukam innego modelu 65" z Direct Led, który zaoferuje lepszą jakość wykonania.
 

barburian

New member
Bez reklam
Witaj, a czemu nie chcesz OLED-a ?

Z Direct LED to jedynie pozostają SONY
65XE9005 65XF9005 65ZD9 i dobry Edge LED 65XE9305 i Samsung 65Q9FN
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co to znaczy lepsza jakość wykonania ?
Co masz złe w wyglądzie ?

LG 65SK9500 jest ale za 9999 zł
Philips 65Oled873 za 9999 zł z pakietem
LG OLed 65B8 za 11.999 zł
Philips 65PUS8901 - ambilux za 9999 zł z pakietem.
 
Ostatnia edycja:

sigg

New member
Witaj, a czemu nie chcesz OLED-a ?

Z Direct LED to jedynie pozostają SONY
65XE9005 65XF9005 65ZD9 i dobry Edge LED 65XE9305 i Samsung 65Q9FN

Dzięki za modele. Co do OLEDa - boje się wypalenia pixeli. Gram na konsoli, do tego korzystam ze Spotify na TV i lubię jak wyświetla co gra.
 

sigg

New member
Co to znaczy lepsza jakość wykonania ?
Co masz złe w wyglądzie ?

LG 65SK9500 jest ale za 9999 zł
Philips 65Oled873 za 9999 zł z pakietem
LG OLed 65B8 za 11.999 zł
Philips 65PUS8901 - ambilux za 9999 zł z pakietem.

Opisywałem to w wątku dot. telewizora - w moim egzemplarzu jest mały banding, ale da się o nim zapomnieć. Natomiast wczoraj podłączyłem go pod PS4 i zauważyłem na ekranie dziwne kwadraciki, tak jakby w jednej części ekranu strefy direct led były mocniej podświetlone (takie mam wrażenie).

Zdjęcie jest trochę prześwietlone, ale specjalnie, by widać było problem o którym mówię.

i.I-M-G-U-R.com/0UzcjTs.jpg (zdjęcie, trzeba usunąć - pomiędzy).

To samo raportował inny użytkownik - i to w dwóch modelach pod rząd, które zamówił.
 
Ostatnia edycja:

sigg

New member
Wymień na wolny od wad i po kłopocie.

Wymiana tego gabarytu jest dość problematyczna. W wątku użytkownik Wesley już trafił na dwa takie TV pod rząd, nie chce mi się bawić w ciągłe wymienianie TV, dlatego szukam innych modeli, które może mają lepsze quality control.
 

barburian

New member
Bez reklam
Poczytaj na konkurencyjnym forum hdtvpol... o OLED-ach , trafiają sie wypalenia owszem ale nie jest to problem jakiś duży, więcej problemów jest
z LCD i martwymi pikselami niż wypaleniami w OLED TV , a jak już Ci sie coś wypali to będziesz robił reklamację i wymianę TV
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Poczytaj na konkurencyjnym forum hdtvpol... o OLED-ach , trafiają sie wypalenia owszem ale nie jest to problem jakiś duży, więcej problemów jest
z LCD i martwymi pikselami niż wypaleniami w OLED TV , a jak już Ci sie coś wypali to będziesz robił reklamację i wymianę TV




Nie zgodzę się z tym zdaniem !!!! Totalna bzdura co wypisujesz !!! OLED bardziej narażony na wypalanie niż LCD i nie wprowadzaj ludzi w błąd !!!
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Nie zgodzę się z tym zdaniem !!!! Totalna bzdura co wypisujesz !!! OLED bardziej narażony na wypalanie niż LCD i nie wprowadzaj ludzi w błąd !!!




Też się nie zgadzam z tym co piszesz , bo piszesz totalne bzdury .
Przedstaw mi proszę liczby konkretne wypalonych OLED TV w Europie modeli 2017/2018 i nie pisz mi o marketingowym bełkocie lub o tym że gdzieś coś wyczytałeś bo może się wypalić .
Więcej jest wypaleń pikseli w Ledach niż Wypaleń matryc w OLED-ach , nie interesuje mnie co może

się zrobić, podaj jakieś konkrety, liczby . A to że jest bardziej narażony to prawda, ale też nigdzie nie napisałem że nie jest narażony, czytaj ze zrozumieniem .
 
Do góry