płyty testujące 5.1

wdehe

New member
Czy można gdzieś w sieci znaleźć obrazy iso płyt testowych zestawów 5.1?
żeby pobrać i wypalić to sobie na dvd czy cd, odtworzyć i posłuchać.
Prosiłbym o jakiś adres.
 

bor@s

New member
ja sobie testowałem zlepkiem testów dźwiękowych porozrzucanych po różnych stronach, nawet adresów nie pamiętam. Szukałem na google. Całych iso raczejnormalnie nie znajdziesz, chyba, że na sieciach p2p, ale nie wiem, nie używam. Na allegro czasem można dostać CD w formacie DTS.
 

wdehe

New member
moze nie do końca precyzyjnie napiałem
nie chodzi mi o obraz ważący 4GB tylko coś mniejszego, coś na kilka minut odtwarzania co pozwoli posłuchać jak to wszystko działa w teście.
Co do p2p to nie wiem, też nie używam.
 

1Kiwi

New member
Całkiem mały plik to się nie da , jakości nie da się oszukac,polecam sciągnąc z Torrenta np.Sourrond Demonstration DVD Lucas Film THX ok.1.73 GB. dzwięk i obraz super (sygnał obrazu SD).
 

Waldi67

Klub HDTV.com.pl
vip
Całkiem mały plik to się nie da , jakości nie da się oszukac,polecam sciągnąc z Torrenta np.Sourrond Demonstration DVD Lucas Film THX ok.1.73 GB. dzwięk i obraz super (sygnał obrazu SD).


Też uważam, że ten test jest najlepszy jaki kiedykolwiek udało mi się odsłuchiwać na płycie z demostracją zarówno Dolby jak też DTS /ten drugi jest rewelacyjny, szczególnie w"dżungli", polecam!
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Waldi, cytując wypowiedź, użyj przycisku Cytuj (Quote Post). I nie koloruj tekstu bez wyraźnej potrzeby, gdyż na jasnej wersji forum jest nieczytelny. Dzięki.

ArtS :)
 
Do góry