Jakie słuchawki przewodowe do 300zł?

GleNinja

New member
Witam
Poszukuję słuchawek przewodowych, wokółusznych otwartych do kwoty 300zł
Polecano mi Audio-Technica ATH-AVA400 - jak oceniacie te słuchawki?

Inna osoba opisała Creative Aurvana Live 2 - jako bezkonkurencyjne, ale nieco droższe

Słuchawki będą używane do komputera, muzyka, seriale, gry.
Mają być wygodne, i po dłuższym odsłuchu nie męczyć

Co do jakości - mają grać czysto i fajnym basem ale nie uciążliwym, dobrze by było żeby mocy też nie brakowało

Obecnie mam Kosy UR 28 - grają czysto, ale basu mizernie mało- a mocy też jak kot napłakał- taki nietrafiony prezent niestety :p

liczę na jakąś podpowiedź :)
 

Dubek

Member
Bez reklam
A ja do tej kwoty polecę:
SOMIC V2 - otwarte
AKG K240 STUDIO - półotwarte

Co co CAL! to tylko i wyłącznie pierwsza wersja która kosztuje około 200 zł i gra lepiej niż CAL!2. Do tego to są zamknięte i nauszne słuchawki ;)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja mam Creative Aurvana Live (nauszne zamknięte) i powiem Ci że jestem zaskoczony jak te słuchawki grają w tym przedziale cenowym !!!! Kupiłem nowe za 170zł - grają ja słuchawki min. 3 razy droższe !
Przetestowałem wiele modeli od tych tanich za 100zl po Bose qc35 i Sony 1000xm2 (super dźwięk i NC na najwyższym poziomie ale cena powala)).Najlepiej gdzieś odsłuchać i porównać kilka modeli.
A i leżą idealnie bez żadnego ucisku, pady mięciutkie - wiadomo zamknięte to po dłuższym używaniu ucho lekko się grzeje ale tragedii nie ma !
 
Ostatnia edycja:

Dubek

Member
Bez reklam
CAL! grają jak słuchawki 3x droższe ponieważ mają przetworniki od Denona które są w Denon AH-D1000 które to kosztują 600 zł czyli własnie 3x tyle :p W tej cenie raczej nie mają konkurencji.
 

GleNinja

New member
ja jednak wolałbym otwartą konstrukcje - miałem kiedyś zamkniętą z technicsa lub panasonica nie pamiętam, po godzinie słuchani robiło się mało komfortowo
 

Dubek

Member
Bez reklam
Podałem powyżej dwa dobre przykłady do tej ceny, ogólnie ciężko w tej cenie znaleźć coś dobrego otwartego.
 

sentyzibi

Well-known member
Ja kilka tygodni temu kupiłem na eBay nowe Sennheiser HD 598 za 70 funtów. Kiedyś kosztowały 150, ale gdy wszedł nowy model 599 , te mocno potaniały. Jeśli dobrze poszukasz, to może znajdziesz jeszcze taniej.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 

sentyzibi

Well-known member
Jeśli nie ufasz eBay, to może zobacz jeszcze na firmowym outlecie Sennheiser. Na brytyjskim jest spory wybór tzw. factory refurbish oczywiście z gwarancją producenta, bo to ich firmowy sklep.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry