Klawiatura do samsung smart tv

samlg

New member
Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post.
Do rzeczy:
Ostatnio kupiłem klawiaturę na bluetooth (Logitech k400 Plus) do tv samsung ue55mu6172 i niestety ku mojemu zaskoczeniu nie działały wszystkie aplikacje. Netflix działał była strzałka i można było wpisywać wyrazy, YT już nie działał tzn. strzałkami mogłem nawigować ale już wpisywać wyszukiwane wyraz nie działało, nawet nie pokazała się strzałka do nawigacji. Tak, było w przeważającej części aplikacji. Sprawdziłem później na innym Tv, Sony z Android Tv i działało wszystko.
Więc klawiatura była ok, tak samo jak podłączyłem do komputera wszystko było ok.
Czy ktoś może wie o co chodzi?
Klawiaturę już oddałem bo była zakupiona przez internet, więc skorzystałem z możliwości.
Teraz poszukuję nowej i tu pytanie jaką kupić, żeby wszystko działało w cenie do max 150PLN
Może zna ktoś powód przez który klawiatura nie działa ?
 

agoniawyboru

New member
Mogę tylko zasugerować, żebyś wcześniej jeszcze podłączył przez USB zwykły zestaw bezprzewodowy klawiatura+mysz - wtedy sprawdzisz, czy nie jest to ogólny problem np. z apką na Samsungu. Daj znać jak poszło, jestem zainteresowany tematem, bo może niedługo będę kupował podobny model ;-)
 
Do góry