Jakie słuchawki do Chord Mojo ?

ziomal216

New member
Witam serdecznie , własnie wczoraj zakupiłem Chord Mojo DAC i chciałbym równiez dokupic 2 pary słuchawek . Jedna para to będą do odsłuchu w domowych warunkach tutaj budżet ok 2000zł mogą być otwarte oraz 2 ga para słuchawki mobilne ok 1000zł . Na początku myślałem zeby jako stacjonarne kupic HD650 ale niewiem czy to bedzie dobre połączenie . Niemam kompletnie typów , jest to moj pierwszy powazny zestaw słuchawkowy . Wczesniej sluchalem zawsze na głosnikach ale teraz mam małe dziecko i niestety musze przesiąść sie na puszki. :-? Będe wdzięczny za jakiekolwiek typy.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Co myslicie np o AKG 712Pro ? Czy ten mały amp/dac poradzi sobie z nimi ?

Ten mały DAC to mały potwór więc spokojnie sobie poradzi z tymi słuchawkami, zobacz jeszcze Senki HD650 albo HD600 i Audio-Technica ATH-R70X. A te mobilne słuchawki mają być dokanałowe czy nauszne?
 

ziomal216

New member
Ten mały DAC to mały potwór więc spokojnie sobie poradzi z tymi słuchawkami, zobacz jeszcze Senki HD650 albo HD600 i Audio-Technica ATH-R70X. A te mobilne słuchawki mają być dokanałowe czy nauszne?

wolałbym dokanałowe zeby normalnie wygladać na ulicy , LOL.
 
Ostatnia edycja:

Dubek

Member
Bez reklam
Jak dokanałowe do 1000 zł to po pierwsze bym się zainteresował Aune E1 i ewentualnie RHA T20, nic lepszego w dokach w tej cenie raczej nie znajdziesz.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Myślę że Aune E1 to są bardzo dobre słuchawki, te RHA też zresztą, są jeszcze Etymotic Research***ER4XR ale to już wydatek rzędu 1800 zł prawie i raczej mało opłacalny. Zostałbym przy dwóch pierwszych jednak.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Powiem szczerze że nie sądziłem że takie małe pchełki jak Aune E1 mogą tak zagrać, koniecznie posłuchaj bo może być tak że za te 599 zł kupisz słuchawki które spełnią w 100% Twoje oczekiwania. Sam niedługo będę je kupował :)
 

ziomal216

New member
Powiem szczerze że nie sądziłem że takie małe pchełki jak Aune E1 mogą tak zagrać, koniecznie posłuchaj bo może być tak że za te 599 zł kupisz słuchawki które spełnią w 100% Twoje oczekiwania. Sam niedługo będę je kupował :)

Szkoda tylko ze w Uk gdzie obecnie mieszkam ciezko je znalesc. Przelecialem net i nigdzie niema nawet na amazonie
 

ziomal216

New member
Dzisiaj dotrał do mnie chord mojo. Narazie mam standardowe słuchawki akg douszne dołączane do samsunga galaxy S8 . Nawet na tych słuchawkach widac znaczną poprawe , ale niestety słuchawki słabe i tak w S8 zaszaleli z tymi AKG ale sadze ze to jakies tanie badziewie . Przydało by sie podłaczyc cos konkretnego.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Do domu kup sobie porządne słuchawki. Na miasto, jeżeli chodzisz/biegasz, proponuję coś taniego, a zarazem ciekawego. https://www.ceneo.pl/34940371 (wersja "rasta" najbardziej mi się podoba). Nie będziesz się musiał martwić, czy przypadkiem nie urwie się zaraz kabel, bo kupisz sobie nowe. Oczywiście teraz mnóstwo osób powie, że tak tanie słuchawki, nie mogą grać. To nie są duże pieniążki i można się nausznie przekonać, czy na miasto potrzeba czegoś więcej (nie jestem sprzedawcą i nie mam w tym żadnego interesu, po prostu kiedyś kupiłem dziecku i się pozytywnie zdziwiłem). Według mnie, cena/jakość nie do przebicia. Jeżeli bardziej chodziło Ci o przejazd pociągiem/autobusem, to zmienia postać rzeczy i wtedy zainwestowałbym w coś lepszego. Wtedy można zamknąć oczy i delektować się muzyką.
 

ziomal216

New member
Do domu kup sobie porządne słuchawki. Na miasto, jeżeli chodzisz/biegasz, proponuję coś taniego, a zarazem ciekawego. https://www.ceneo.pl/34940371 (wersja "rasta" najbardziej mi się podoba). Nie będziesz się musiał martwić, czy przypadkiem nie urwie się zaraz kabel, bo kupisz sobie nowe. Oczywiście teraz mnóstwo osób powie, że tak tanie słuchawki, nie mogą grać. To nie są duże pieniążki i można się nausznie przekonać, czy na miasto potrzeba czegoś więcej (nie jestem sprzedawcą i nie mam w tym żadnego interesu, po prostu kiedyś kupiłem dziecku i się pozytywnie zdziwiłem). Według mnie, cena/jakość nie do przebicia. Jeżeli bardziej chodziło Ci o przejazd pociągiem/autobusem, to zmienia postać rzeczy i wtedy zainwestowałbym w coś lepszego. Wtedy można zamknąć oczy i delektować się muzyką.

Powiem szczerze fajne sluchawki lol . Wlasnie mialem troche czasu i zaladowalem pare plikow hi-res do telefonu i podlaczylem standardowe sluchawki AKG co mam w zestawie z S8 do malego chorda i powiem szczerze o malo mi glowy nie urwalo , to cos ma tyle mocy ze jestem powaznie w szoku . Co do dzwieku to widze ze jest naprawde mega , jest potencjal . Teraz trzeba wyciagnac z tego pudla jak najwiecej. Zalezy mi na sluchawkach jak najlepiej tlumiacych dzwiek , wtedy moglbym wziac sobie tego daca do pracy . Pracuje na maszynach CNC i czasami fajnie by bylo posluchac czegos innego niz dzwieku maszyn .
 

jungli

New member
Chord Mojo to jeden z najlepszych wynalazkow ostatnich czasow, niestety jak idziesz ta droga, to nie szukaj kompromisow w sluchawkach, sztuka nie uznaje kompromisow:) Inwestuj kolejne 2k w nauszna nirvane i bedzie Pan zadowolony.

pozdroofka
 

ziomal216

New member
Chord Mojo to jeden z najlepszych wynalazkow ostatnich czasow, niestety jak idziesz ta droga, to nie szukaj kompromisow w sluchawkach, sztuka nie uznaje kompromisow:) Inwestuj kolejne 2k w nauszna nirvane i bedzie Pan zadowolony.

pozdroofka

Siemka , musze przyznac ze testuje tego małego chorda i wgniata mnie w fotel ten dynamiczny dzwięk . Podpiąłem go dzisiaj pod zestaw kina domowego w salonie i dostałem taką dynamike i detale ze powaga jestem mega zaskoczony. Normalnie jechałem z blu raya pionieer bdp lx88 po analogu do odbiornika AV Denon AVR X3300W . Chyba bede zbierał na Hugo 2 albo TT do zestawu i dorzuce jakis dobry wzmak na przod bo dzwięk mi sie mega podoba .
 
Do góry