zakup TV pomoc

artur5272

New member
Witam szukam telewizora do kwoty 3 tys może być trochę więcej jak będzie warto . Głównie telewizor będzie służył do oglądanie programów , ewentualnie w przyszłości planuje kupić Steam Link , fajnie jak będzie można oglądać na nim filmy z CDA . Od kanapy do ściany mam delikatnie ponad 2 metry wiec myślałem o rozmiarze maks 49cali . W sklepie polecono mi model SAMSUNGA - UE49MU6472 - , powiedzcie co sądzicie o tym modelu może zaproponujecie coś innego ? Sam za bardzo się nie znam a nie wiem czy mogę zaufać doradcy w EURO-RTV - koszt tego modelu 3099zł .

Z góry dziękuje za każdą pomoc i komentarz . Pozdrawiam !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale chcesz z matrycą 100Hz , czy 50 hz ?
Bo Samsung jest 50 Hz.
A w klasie cenowej dostaniesz modele 100Hz.
 

artur5272

New member
Rozważałem też opcje zakupu samego urządzenia xiaomi box. Znajomy mi powiedział że philips ma koszmarny serwis i matrycę ips która zamiast czerni wyświetla szary kolor . Moze jeszcze jakiś inny model tv polecasz ? :krol:
 

buldoggg

Member
Bez reklam
artur5272 no najlepiej jest kupić tv 100/120hz na matrycy va i dodatkowo android ale nie można mieć wszystkiego w kwocie za którą chcesz kupić tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dwa modele 100hz , czyli Philipsa 49pus6561 za 2899 zł i 49pus7101 za 3450 zł . Jak będziesz niebieski masz jeszcze kalibrację gratis.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz inne ale 50 HZ nawet jeśli są dużo droższe.
Pytanie czy wolisz 100Hz natywne i czy masz na dołożenie do Sony lub Samsunga ?
Sony 49XE9005 za 5150 zł
Samsung 49Q7 za 5499 zł
 
Do góry