Słuchawki bezprzewodowe do PS4, PC oraz TV

mastek81

New member
Witam,

Czy istnieją jakieś słuchawki z mikrofonem - bezprzewodowe które będą działać na PS4, PC oraz na TV.

Sprzęt:
Lapek,
PS4 PRO
Telewizor: TV KS8000
Amplituner: Jeszcze nie wiem jaki - szukam.

CEL: Chciałbym w prosty sposób przełączać słuchawki między urządzeniami, np. przez USB. Aktualnie mam Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 i sprawdzają się dobrze na PC i PS4 ale niestety na TV już nie działają.

Z góry dziękuje za pomoc.
 

Nikkko

New member
Jaki masz budżet kolego?

Z wyższej półki cenowej, spokojnie mogę polecić TURTLE BEACH EAR FORCE STEALTH 400 oraz Sony Gold Headset. Zero problemów z podłączeniem, czysty dźwięk i dobrze tłumią hałas zewnętrzny.

Wszystko zależy od Twojego budżetu.
 

mastek81

New member
Jaki masz budżet kolego?

Z wyższej półki cenowej, spokojnie mogę polecić TURTLE BEACH EAR FORCE STEALTH 400 oraz Sony Gold Headset. Zero problemów z podłączeniem, czysty dźwięk i dobrze tłumią hałas zewnętrzny.

Wszystko zależy od Twojego budżetu.

Mam SONY PLAYSTATION WIRELESS STEREO HEADSET 2.0, dzwięk i jakoś rozmów była naprawdę dla mnie zadowalająca, ale ja osobiście ich nie polecam, ale tylko przez ten łamiący się plastik - drugie już mi się połamały i więcej takich nie kupie. Oczywiście spowodowane jest to tym że je za często używam (około 12h dziennie) - praca (słuchanie muzyki), granie na ps4 wieczorami (aby nie przeszkadzać rodzinie).

Tylko że problemem jest coś innego, wspomniane słuchawki SONY jak podłączy się pod port USB od TV nie będą działać, a ja szukam takich które będą.
 
Do góry