LCD 32" -> maks. 4000 tys.

humax5400z

New member
Jako, że psuje się mój 15 letni TV Sony, muszę kupić jakiś nowy dobry LCD. Rozmiar 32". Cena do 4000 tys. zł.

Preferuję Sony, ale słyszałem że sharpy także są dobre. Jaki telewizor możecie mi polecić ? Do TV będzie podłączona Cyfra+ bo zazwyczaj to oglądam. Chciałbym jakiś najlepszy TV w tym przedziale cenowym.
 

pitrekk

New member
Za ta kase - Toshiba 32C3000P - C3001P (roznia sie kolorem ramki) - HD Ready - 1366x768 (choc przyjmuja 1080p! po HDMI, Toshiba to druga marka na rynku PL , ktora moze sie pochwalic przyjmowaniem 1080p w tv HD ready z rozdzialka nie-fullhd) to produkty tegoroczne, wiec polecam. Dodatkowo jak to w toshiba'ch wyjątkowy kalibrator kolorów: po 3 ustawienia dla 6 barw: RGB + CMYK, zatem bez problemu skalibrujesz ekran czy to do pracy z komputerem , czy do domowego sygnalu SD. Za ta kase kupisz tez wersje 37C300, 37C3001 , a nawet 37C3030D - z tunerem DVB-T , choc podales ,ze max 32" wiec mniemam , wiekszy nie bedzie sie miescil w regale ;) ale jednak polecam 37"
 

lolek

New member
Myślę, że warto sie wstrzymać i poczekać na niego do czerwca. Nawet jeśli okaże się nie tak rewelacyjny jak zapowiadają, to przez miesiąc stanieje konkurencja i może realnie pojawi się w sklepach Panasonic lx700.
O D3000 jest odzielny temat , w którym podałem linki do inf. o tym tv.
Pozdrawiam
 
Do góry