Słuchawki bezprzewodowe(?) ~ 1000zł

spec-naz1

New member
Witam.

Moje obecne słuchawki powoli się rozlatują i czas pomyśleć nad czymś nowszym.
Korzystam teraz z Marshall Monitor i z padów nausznych łuszczy się już skóra, jest oczywiście możliwość kupienia nowych 20$ za sztukę, ale raczej wolałbym spróbować czegoś nowszego i może bezprzewodowego.
Jako że z Marshalli byłem bardzo zadowolony, to chciałbym coś co najmniej tej samej jakości, bądź lepsze.

Dobrze by było aby była tez możliwość podłączenia kabla ale nie jest to wymóg konieczny.
Sam poszperałem trochę i znalazłem takie oto pozycje:

Bose SoundLink AroundEar 2
Sony MDR-ZX770BN

Spory różnica cenowa, dlatego zwracam sie z prośba o pomoc i ew propozycje czegoś innego.

Pozdrawiam
 

spec-naz1

New member
BT
Używam głównie telefonu jako źródła muzyki, a słucham głównie 2 domu pełnym głośnych domowników więc dobrze by było aby były wyciszone co najmniej jak Marshall, o co raczej nie będzie trudno nie będzie
 

spec-naz1

New member
Myślę że to może być to:) muszę tylko jeszcze je gdzieś znaleźć.
A jak się mają do nich:

Bose QuietComfort 35 ?

Bo widzę że cena podobna i opinie tez niezłe
 

spec-naz1

New member
Dziękuję za pomoc JBL elite 700 już zakupione, jakoś ta pierwsza propozycja do mnie najbardziej trafila i po zebraniu informacji się tylko w tym utwierdzilem. Wytlumianie jak dla mnie rewelacja, przy głośnych choć zależy to od tego jakie są to dźwięki, ale i tak jestem bardzo zadowolony. Słuchawki są bardzo uniwersalne i grają bardzo dobrze z tym czego słucham, więc jest jak dla mnie udany następca Marschalli, zobaczymy jak będzie po czasie.
Gdyby ktoś chciał coś wiedzieć na ich temat to proszę pytać
Jeszce raz dziękuję i Pozdrawiam.
 

spec-naz1

New member
Po ponad miesiącu używania mogę potwierdzić że był to bardzo dobry wybór. Brzmienie słuchawek trochę się zmieniło, dźwięk jest cieplejszy. Tryb NC spisuje się rewelacyjnie z tłumieniem niskich oraz wysokich tonów, ze średnimi jest gorzej, ale i tak jest to poziom wysoce zadowalający.
To co zauważyłem to JBL mają mniejszą tolerancje na jakość nagrania niż Marshalle. Na Marshallach nie było słychać aż tak niedoskonałości, więc jakość nagrania jest tu ważna. Aplikacja do obsługi słuchawek jest przemyślana, a korektor w niej rewelacyjny. Słuchawki są bardzo uniwersalne, ale nie aż tak, aby można było powiedzieć że są nijakie. Basy i Tony wysokie grają lepiej niż środek. Marshalle było typowo rokowe, ostre,z nastawieniem na środek i tony wysokie, ale z tej zmiany jestem zadowolony, brakowało mi tam basu, tu jest wystarczający. Jedyne do czego można się przyczepić to wykonanie, bo jest to plastik i to nie jakiejś wybitnej jakości.

Wszystkim niezdecydowanym i szukającym w tym przedziale cenowym polecam ten model.
Miałem w ręce też Bosse QC35 i JBL podeszły mi bardziej, są większe i wydają się solidniejsze po mimo plastiku.

Cechy które opisałem dotyczą tylko dźwięku przez BT. Na kablu sprawdzałem tylko kilka razy i w ustawianie się nie bawiłem.

Przepraszam za nieprofesjonalne zwroty czy określenia, jest to opina osoby dla której jakoś dźwięku jest ważna, ale nie na poziomie audiofilskim.

Pozdrawiam
 

moto2004

Member
Szkoda, że nie doczytałeś podobnych tematów testowałem Twoje słuchawki i tańsze- Parrot Zik 2.0, które finalnie zakupiłem :) Według mnie są lepsze za mniej. Pozdr.
 

spec-naz1

New member
Oj kolego wierz mi, przed zakupem przewertowałem kilkanaście tematów recenzji, opinie rożnych osób plus wizyty w sklepach.

JBL przypasowały mi po prostu bardziej, dodatkowo dochodzi nowszy standard BT 4.1 i akumulator na którym słuchawki działają prawie że 2 razy dłużej od parrotów, a nie ukrywam że używam ich głównie bezprzewodowo.
To tak na plus, poza tym jak wspomniałem przypadły mi bardziej do gustu.
 

ernet

Active member
Bez reklam
I ja. Vide mój podpis. Jaka jest dedykowana i sprawdzona "apka" do tych- JBL- słuchawek ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry