Słuchawki bezprzewodowe(?) ~ 1000zł

enocyl

Banned
Oj kolego wierz mi, przed zakupem przewertowałem kilkanaście tematów recenzji, opinie rożnych osób plus wizyty w sklepach.

JBL przypasowały mi po prostu bardziej, dodatkowo dochodzi nowszy standard BT 4.1 i akumulator na którym słuchawki działają prawie że 2 razy dłużej od parrotów, a nie ukrywam że używam ich głównie bezprzewodowo.
To tak na plus, poza tym jak wspomniałem przypadły mi bardziej do gustu.
Aż dziwne, że nie padło na najlepsze ANC na rynku - Sony MDR-1000X ;)
 

FoX88

New member
Nie wiem jak u innych osób ale dla mnie na równi z jakością dźwięku liczy się komfort użytkowania. W słuchawkach czasem nawet 7-8 godzin dziennie spędzam, jakbym trafił na takie, które po godzinie trzeba zdjąć (a takie miałem za sobą) to nawet super jakość dźwięku by mi tego nie wynagrodziła.
 

enocyl

Banned
Nie wiem jak u innych osób ale dla mnie na równi z jakością dźwięku liczy się komfort użytkowania. W słuchawkach czasem nawet 7-8 godzin dziennie spędzam, jakbym trafił na takie, które po godzinie trzeba zdjąć (a takie miałem za sobą) to nawet super jakość dźwięku by mi tego nie wynagrodziła.
Oczywiście, że tak :) Te Sony zbierają same dobre recenzje jeżeli chodzi o komfort. Zresztą najlepiej przymierzyć słuchawki na żywo, co możesz zrobić w prawie każdym MM/Saturn.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Proszę zobaczcie co pisałem w moim wątku o słuchawkach bezprzewodowych !
Wybrałem Parrot i nie ma na rynku lepszych słuchawek za taka cenę w Takiej Jakości
Nie będę specjalnie polecał bo Tu na Forum tylko JBL
Zobaczcie i sami oceńcie i Proszę opinie 😀😜😍
 

spec-naz1

New member
Kolega ma chyba problem z firma JBl i o to ten hałas:|
Dlaczego nie Sony-MDR 1000X ? A z dwóch prostych powodów. Pierwszy: Cena, są sporo droższe od JBL, i na chwilę obecna to jest max ile jestem skłonny wydać na słuchawki, wątpię że kiedyś będzie inaczej bo to i tak jest duża kwota. Drugi powód to inne brzmienie, wybrałem te których brzmienie mi odpowiada bardziej co jest chyba logiczne.
Nie zależy mi aż w takim stopni na NC abym rezygnował z brzmienia. O ile tony niskie są na podobnym poziomie to średnica jest bardziej wyrazista a tony wysokie mniej(przynajmniej dla mnie)

Jak już pisałem Parotty odpadły ze względu na zbyt krótki czas na baterii a nie jest to różnica 2 godzin ale grają one 2 krotnie krócej.
+ Nowszy standard BT co idzie w parze z oszczędnością akumulatora (oczywiście to nie był wymóg konieczny)

No i Wygląd oraz wygoda.

Nie wiem jak to jeszcze inaczej opisać jeśli nie zrozumiesz:confused:
 

enocyl

Banned
Kolega ma chyba problem z firma JBl i o to ten hałas:|
Dlaczego nie Sony-MDR 1000X ? A z dwóch prostych powodów. Pierwszy: Cena, są sporo droższe od JBL, i na chwilę obecna to jest max ile jestem skłonny wydać na słuchawki, wątpię że kiedyś będzie inaczej bo to i tak jest duża kwota. Drugi powód to inne brzmienie, wybrałem te których brzmienie mi odpowiada bardziej co jest chyba logiczne.
Nie zależy mi aż w takim stopni na NC abym rezygnował z brzmienia. O ile tony niskie są na podobnym poziomie to średnica jest bardziej wyrazista a tony wysokie mniej(przynajmniej dla mnie)

Jak już pisałem Parotty odpadły ze względu na zbyt krótki czas na baterii a nie jest to różnica 2 godzin ale grają one 2 krotnie krócej.
+ Nowszy standard BT co idzie w parze z oszczędnością akumulatora (oczywiście to nie był wymóg konieczny)

No i Wygląd oraz wygoda.

Nie wiem jak to jeszcze inaczej opisać jeśli nie zrozumiesz:confused:
Te JBL pod względem brzmienia nawet nie mogą leżeć obok Sony, ale najważniejsze, że jesteś zadowolony ;)
 

spec-naz1

New member
Widzę że kolega to za bardzo się chyba nie zna. Ja jestem amatorem ale widzę że wiedzę na temat dźwięku mam dużo większą. Sony mają inną tonacje, inne brzmienie dźwięków wysokich i średnich co mi średnio pasowało. Pomimo że mają Rewalacyjny system NC to różnic dużej w kwestii jakość dźwięku nie ma, więc pisanie że nie mogą Leżeć koło JBL jest delikatnie mówiąc grubo na wyrost.
 

enocyl

Banned
Widzę że kolega to za bardzo się chyba nie zna. Ja jestem amatorem ale widzę że wiedzę na temat dźwięku mam dużo większą. Sony mają inną tonacje, inne brzmienie dźwięków wysokich i średnich co mi średnio pasowało. Pomimo że mają Rewalacyjny system NC to różnic dużej w kwestii jakość dźwięku nie ma, więc pisanie że nie mogą Leżeć koło JBL jest delikatnie mówiąc grubo na wyrost.
Niestety jest, ale skoro twierdzisz inaczej to ok :) Ważne, że Ci pasuje.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Widzę że kolega to za bardzo się chyba nie zna. Ja jestem amatorem ale widzę że wiedzę na temat dźwięku mam dużo większą. Sony mają inną tonacje, inne brzmienie dźwięków wysokich i średnich co mi średnio pasowało. Pomimo że mają Rewalacyjny system NC to różnic dużej w kwestii jakość dźwięku nie ma, więc pisanie że nie mogą Leżeć koło JBL jest delikatnie mówiąc grubo na wyrost.
JBL Everest Elite 700NC - INFOAUDIO.PL
 
Do góry