Mx player pro

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Hej. Nie wiem gdzie to napsiac , żeby jak najwięcej ludzi zoabczylo. Jest promocja w sklepie Play na mxplayer pro z 26zl na 50gr , brać puki ciepłe hehe
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co to za player, słyszałem o nim, ale nie pamiętam żebym korzystał.
Kupiłem naturalnie, bo śmieszne pieniądze i jak tak się ekscytujecie to może warto go mieć i wykorzystać.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja od lat korzystam z darmowej wersji i nic więcej nie potrzeba (mówimy o oglądaniu filmów na telefonie). Łyka napisy, itp. Czym różni się wersja Pro od darmowej?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja od lat korzystam z darmowej wersji i nic więcej nie potrzeba (mówimy o oglądaniu filmów na telefonie). Łyka napisy, itp.
Też korzystam (od jakiegoś roku) z darmowej na telefonie.
Wgrałem tylko dodatkowe kodeki,aby program odtwarzał dźwięk DTS i wszystko pięknie ładnie śmiga ;)
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja używam go na tv jak chcesz np jakaś telewizję oglądać(listam3u itp) przez itpv to ten program jest do tego dobry, wersja pro jest bez reklam oraz więcej funkcji w tym dźwięk AC3 itp. Kupić to możesz łącząc kartę z kontem google , lub jak masz możliwość dopisać do rachunku operatora komórkowego( ja tak robię )
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja to mam Rafał w abonamencie t-mobile jest taka opcja że możesz dopisac rzeczy z marketu do rachunku, a tak to nie wiem chyba tylko karta pozostaje
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja kupiłem swojego czasu doładowanie na karcie, w wielu sklepach można kupić, Empik, MM itp. przez internet też bez problemu można kupić kod. Google play gift się to zwie, ew. karta podarunkowa google play
 
Ostatnia edycja:

Ziku90

New member
Wersja darmowa spoko, pro już kupiona i będziemy testować :)

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry