Słuchawki douszne do 200 PLN

frakal14

New member
Hey !

Jak wyzej, szukam dousznych do 200 zl. Jedyne wymaganie to dobre tlumienie dzwiekow zewnetrznych i dobre niskie tony. Do tej pory uzytkowalem Snab overtone ep 101m - za bardzo wyraziste wysokie tony. Nu-force 600 - PRZEPIEKNY BASS, niestety kabelek sie rozwalil po tygodniu. Ostatnio mialem na oku JBL 280a, ale moze sa jakies inne propozycje ?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Przede wszystkim te słuchawki grają naturalnie, nie grają tak zwaną "fauką" gdzie bas i wysokie są podbite. Tam gdzie w piosenkach jest bas to na słuchawkach też jest, tam gdzie go mało to i w słuchawkach będzie go mało.

Przeczytaj sobie tę recenzję, ja po niej właśnie je kupiłem i nie żałuję. Jak dla mnie nie ma lepszych słuchawek do 200 zł.

Recenzja Brainwavz M1 | Audiofanatyk.pl
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Hey !

Jak wyzej, szukam dousznych do 200 zl. Jedyne wymaganie to dobre tlumienie dzwiekow zewnetrznych i dobre niskie tony. Do tej pory uzytkowalem Snab overtone ep 101m - za bardzo wyraziste wysokie tony. Nu-force 600 - PRZEPIEKNY BASS, niestety kabelek sie rozwalil po tygodniu. Ostatnio mialem na oku JBL 280a, ale moze sa jakies inne propozycje ?
Sprawdź też te które masz na myśli czli JBL T280A.
 

frakal14

New member
Sprawdź też te które masz na myśli czli JBL T280A.

W tej chwili jest problem.

Czytalem miliardy recenzji nt M1 i T280A. Jednak nie moge sie zdecydowac, a przetestowac w sklepie mi nie pozwola :( Czy jest moze ktos, ktor uzytkowal obie te pary i moglby subiektywnie ocenic, ktore z nich wygrywaja na tle niskich tonow ?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Nie wiem czy kogoś takiego znajdziesz. Miałem wiele modeli słuchawek dousznych,w tym JBL ale nie ten model i stwierdzam że M1 są najlepsze jakie posiadałem.
 

mrosi

Member
Xiaomi Hybrid Iron. Miałem wszystkie poprzednie generacje słuchawek Xiaomi i te są najlepsze. Jakość wykonania podobna, w tym przedziale cenowym chyba unikatowa. Bardzo wysokiej jakości dźwięk (jak dla mnie, zjadają Brainwavz M1 na śniadanie, z chlebkiem i musztardą) i bas. Prawdziwy, nieprzesadzony. :)
 
Do góry