Pilot logitech

Snikers89

New member
Bez reklam
Prosta zasada. Off wylacza wszystko. Ale zdarzyc sie moze ze jezeli niektore rzeczy w danym zrstawieniu masz wlaczone a jedne nie i wlaczysz off to sie jedne wlacza a drugie wylacza.

Trzeba dobrze zsynchronizowac macra.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

caporeira

New member
1.Mam taki problem, że po wejściu w edycję "aktywności" nie mogę jej edytować :(
https://www.dropbox.com/s/7jhzn3id8raqjic/harmony1.png?dl=0

Stąd moje pytanie, jak usunąć pozycję nr 3 ? - bo potrzebuje tylko przełączyć wejście HDMI na amplitunerze i nie potrzebuje po to włączać ampli.

2. Drugie pytanie, czy da się jakimś przyciskiem na pilocie przełączać się pomiędzy pilotami ? Jak to skonfugurować ?

Czy zna ktoś odpowiedź na któreś z tych pytań?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

mikas

Member
Czy w pilocie Harmony Elit jak zaprogramuje zadania. Np włącz TV, SAT, Amplituner. A potem włączę inne zadanie bez wyłączenie sprzętów np włącz TV, Amplituner, odtwarzacz sieciowy. To nie będzie tak że TV i ampituner się wyłączy a sam odtwarzacz sieciowy się załączy bo tamte urządzenie były już włączone?
 

AKI

Member
Czy w pilocie Harmony Elit jak zaprogramuje zadania. Np włącz TV, SAT, Amplituner. A potem włączę inne zadanie bez wyłączenie sprzętów np włącz TV, Amplituner, odtwarzacz sieciowy. To nie będzie tak że TV i ampituner się wyłączy a sam odtwarzacz sieciowy się załączy bo tamte urządzenie były już włączone?

Każde działanie czy zadanie ma przypisane jakie urządzenia mają być lub pozostać włączone. Jeżeli masz dobrze zaprogramowany pilot to nie wyłączą się.
 
Do góry