Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

vvv

Well-known member
Bez reklam
Czy ukogoś zagościły słuchawki Parrot Zik 2.0
Wydają się być ciekawą propozycją za dosyć ciekawą cenę ?!
Proszę o opinię :)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
To Bardzo ciekawa Propozycja myślę o Elite V700NXT!
Tylko cena jak by 2X większa :)
Dzięki za odzew ;)
 

luksio

New member
Też jestem na etapie kupna słuchawek. Czy na pewno te JBL EVEREST ELITE V700NXT są warte swojej ceny (1200zł)? Może ktoś ma linka do jakiegoś testu tych słuchawek, bo ja nigdzie nie mogę znaleźć, tylko trafiam na same wzmianki że takie są.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Niestety, testowałem kolejny raz, nawet dziś. Wygodne, ale podbite basy, i kolejny raz niezbyt czyste brzmienie.
Obok stały Bose w tej samej cenie - odpłynąłem - wygodniejsze, brzmienie wyrównane, czyste i mniej dźwięków z otoczenia, a wszystko to na tych samych utworach i tym samym telefonie poprzez BT. Dziś dopiero zrozumiałem, że słuchawki BT mogą brzmieć na prawdę dobrze...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
poprawione ;)
Nie wiem czy lepsze, ja lubię bardziej wyrównane brzmienie i dla mnie ciut lepiej grały te tańsze, ale takiej redukcji otoczenia jak w tych droższych jeszcze nie słyszałem. Dosłownie zakładasz i jakbyś miał korki w uszach a muza leci ;)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
To jestem po testach słuchawek Bose 35,Jbl Elite 700 i AKG N60 Bose wypadają na prawdę najlepiej ! JBL to ciekawa propozycja i bardzo ciekawy bas niemmniej z srednicą jakos ? ale mają ciekawą redukcję szumu AKG wydają się być bardzo ciekawe no i cena ....
Jak dla mnie to została AKG i JBL ze wskazaniem na AKG zmieszczę się w 1Kzł !
Niemniej jutro zobaczę jeszcze Parrot Zik 2.0 i coś napiszę
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Jak zawsze decyzja nie łatwa myślałem że kupię coś fajnego do 1kzł ale mam cały czs to
Brzmienie Bose @krzysztofradio pięknie to napisał i zgadzam się z jego zdaniem :)
Jest tylko jedno ale CENA ?! Zobaczę jutro jak wypadną Parroty
Bo cena Kusi :)
 
Do góry