Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

moto2004

Member
Wracając do Parrot ZIK 2.0- zdecydowanie polecam jak za taką cenę. Bateria całkiem w porządku trzyma, w zestawie z nimi jest power bank, który pozwala na ich pełne naładowanie w czasie podróży ( Iphone 6s ładuje od 0 do 90% ). Niby nie istotny bajer jednak lubię jak sprzęt nie jest z innej parafii :) Co do grania to w apce można ustawić różne style, bądź samemu konfigurować brzmienie. Mi najbardziej przypadł do gustu motyw ROCK PRESET.

Maja elektroniczne tłumienie otoczenia i sprawdza się to fenomenalnie. W moim przypadku ich zastosowanie to zazwyczaj głośna siłownia stąd tłumienie bardzo mi podpasowało :) Pewnie niektórzy się zdziwią, jednak nie lubię typowo sportowych słuchawek bezprzewodowych gdyż nigdy nie spotkałem takich, które "grają". Ogólnie nie ma tragedii da się biegać czy też ćwiczyć siłowo.

Jakość wykonania bardzo w porządku, nie jest to chińska tandeta. Sprawiają wrażenie solidnych, no i lekkie nie są ;) Całkiem w porządku jest również panel dotykowy na lewej słuchawce- puknięcie w panel to play/stop, przesuniecie palcem góra/dół to regulacja głośności, natomiast prawo/ lewo następny i poprzedni utwór- co ważne bez problemu sterują Spotify i do tegoż programu są w 95% przeze mnie użytkowane.


Zdecydowanie polecam zakup udany.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Czyli kolejny zadowolony 😀😀😀
Dodał bym jeszcze ze super się rozmawia odbierając rozmowy 👍
 

axxis

New member
Dobry wieczór ,

Podepnę się pod temat gdyż poszukuje słuchawek bezprzedowych , z tym ze budżet mam zdecydowanie mniejszy bo do 500 zł .
Zastanawiam się na zakupem marshall major II Bluetooth .
Może ktoś jest użytkowaniem i mógłby podzielić się opinia na ich temat .

Pozdrawiam
PB
 

collider

New member
Bez reklam
Zwykle, przewodowe Marshalle mialem na glowie. Dzwiek ok, ale byly jakies nie komfortowe. Nie wygodnie lezaly na uszach. Moze jednak tobie podpasuja.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Może pomożecie?
Otóż mam słuchawki JBL E25BT. I z Chiny, nawet ludowe, nie mogę cofnąć utworów. Tzn po przytrzymaniu przycisku cofa tylko do początku odtwarzanego utworu, a nie o jeden czy dwa, tyle ile bym chciał cofnąć. Swoją drogą trochedziwny ten system, by głośnosć regulować kliknięciem a przerzucanie utworów - naciśnięciem i przytrzymaniem. W poprzednich słuchawkach innych firm miałem odworotnie i lepiej się to sprawdzało. Ktoś wie czy da się jednak cofnąć te utwoey i jak to zrobić? Z góry dzięki za info.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Gorzej, ze jeszcze teraz mam cos takiego, ze jak wyłącze słuchawki i potem ponownie właczam to nie uruchamia sie korzystanie z telefonu, tzn słucha cmuzyki moge, ale nie mogę odebrac połączenia telefonicznego itp, pomaga dopiero ponowne włączenie i wyłączenie bluetootha w telefonie, ale do poprzednich słuchawek miałem w telefoinie zawsze bt właczony i tylko słuchawki włączałem albo wyłaczałem w zależonosci od potrzeby... a teraz nibysłysze, że sie podłączyły, muzykę mogę włączyć i nagle jak ktoś dzowni, to okazuje sie, ze muzyka przestaje grać a ja nie mogę odebrac ani nie słyszę i mnie nie słychać w połączeniu.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Ale w własnie w telefonie jest wszystko włączone....choc mój telefon różne myki robi ostatnio, chyba przychodzi jego ostatnia godzina
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Dzięki za info, też tak myslałem... no na syna chyba działa poprawnie. Tylko czemu poprzednie słuchawki nie miały takiego problemu?!
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Wygląda, że to była kwestia telefonu, na nowym wygląda, że działa, odpukać...tylko jeszcze to beznadziejne cofanie na liście utworów...
 

jumper.as

New member
Witam, szukam właśnie nowych słuchawek dla siebie. Mają mi służyć do oglądania filmów 40%, grania 30% i słuchania muzyki 30%. Zainteresowałem się Bower & Wilkins P5. Miiał ktoś z Was może styczność z tymi słuchawkami? Bardzo bym prosił o jakieś opinie i z czym porównać. Pozdrawiam
 
Do góry