Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

Sk_uter

New member
Bez reklam
Jaki model kupić w rozsądnej cenie, aby za dużo nie zapłacić, ale jednak jakość była znośna?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeśli chodzi o topowe bezprzewodowe BT słuchawki to oprócz Bose Quiet Comfort 35 niedługo pojawią się też zaprezentowane na IFA:
- Sony MDR 1000x
- Sennheisser PXC 550

Ceny nie powinny przekroczyć ceny Bose
 

juniorcis

Member
Ja byłem zdecydowany na słuchawki JBL Everest 700 Elite. Znalazłem ten model w Media Expert za 829 zł. Nie zastanawiając się długo, kupiłem poprzez stronę internetową z odbiorem osobistym w sklepie. Pomyślałem sobie że to jakaś super mega promocja bo cena regularna tego modelu to 1199 zł.
Dostałem informację że słuchawki dotarły więc zadowolony udałem się po odbiór.
W sklepie próbowali wręczyć mi słuchawki JBL Everest 700, nie odebrałem produktu. Domagałem się słuchawek które zamówiłem.
Okazało się że był błąd na stronie. Pomyślałem że to jest duża sieciówka więc nie będą mieli wielkiej straty jak z nimi powalczę o produkt który zamówiłem.
Po miesięcznej batalii z ME udało mi się wynegocjować od sklepu kartę podarunkową w kwocie 200 zł, rekompensata z wprowadzenie klienta w błąd.
W czasie trwania reklamacji ME, obserwowałem forum szukając trochę tańszych słuchawek ponieważ nie posiadałem takiego budżetu na zakup słuchawek za 1200 zł. (Cena 829 zł była jak dla mnie akceptowalna)
No i trafił się ten wątek :)
Po przeczytaniu postów postanowiłem zaryzykować i kupiłem słuchawki polecane przez kolegę "vvv" czyli PARROT ZIK 2.0
Wcześniej miałem styczność z zestawem samochodowym bluetooth firmy Parrot i byłem z niego zadowolony.
Ku mojemu zaskoczeniu za połowę ceny Everest 700 elite, otrzymałem produkt z którego jestem w pełni zadowolony, śmiało mogą konkurować droższymi modelami innych producentów.
Fajna jest również konstrukcja pałąka słuchawek, można wyginać na wszystkie strony i jest raczej nie do złamania, choć myślę że dla chcącego nic trudnego :)
Czytałem na forach że ten model ma słabszą jakość na połączeniu kablowym lecz dla mnie to mało istotne gdyż po to kupiłem słuchawki bezprzewodowe aby używać ich bez kabla.
Więc jeśli ktoś szuka dobrych słuchawek bluetooth w przedziale około 700 zł to polecam ten model.
 

lugas

New member
Waham się jeszcze między Elite 700 a Bose 35 - muzycznie bardziej odpowiada mi JBL ale nie jestem pewien, który lepiej sprawdzi się w KD - czy ktoś z Was używał ich do filmów?
 

marcin_nov

New member
Panowie mam pytanie odnośnie słuchawek bluetooth. ..

Z telefonu do onkyo 646 przesyłam dźwięk. ..to normalne...ale czy mogę przesłać dźwięk z 646 na słuchawki i oglądać film/słuchać muzy. ?
 

DrWredman

Active member
Panowie mam pytanie odnośnie słuchawek bluetooth. ..

Z telefonu do onkyo 646 przesyłam dźwięk. ..to normalne...ale czy mogę przesłać dźwięk z 646 na słuchawki i oglądać film/słuchać muzy. ?

nie ma takiej możliwości, ten ampli nie posiada funkcji Bluetooth output, tak jak np. Yamaha.
 

WuMike

New member
Bez reklam
U mnie zagościły B&W P7 wireless. Nie jest to jeszcze szczyt - takim byłyby P9, ale te ostatnie nie mają BT.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Ehh, ciagle brakuje czasu na dłuższe sesje odsłuchowe. Może za 2-3 tygodnie napiszę coś konkretniej.

Jedno jest pewne, nieźle grają z HTC 10, szczególnie po ustawieniu parametrycznym dźwięku pod siebie. O dziwo, gorzej z "jabłkami" wypadają. Całkiem dobrze bezprzewodowo, słychać różnicę między BT a kablem, ale nie ma dużego uszczerbku.

Z porządnym wzmakiem słuchawkowym, grającym średnicą jest bajka i to jednak pokazuje, że aby wykorzystać je przenośnie, trzeba by mieć minimum Chorda Mojo.

Wykonanie - mistrzostwo. Tylko wyższy model P9 jest jeszcze lepszy.
 

moto2004

Member
Ja po przeczytaniu tematu skusiłem się na ZIK 2.0 niebawem zdam relację czy mi pasują niestety zakup w ciemno po przeczytaniu kilku postów :p Nie jestem zbyt wymagający...
 

WuMike

New member
Bez reklam
Ha, pisałem o mistrzowskim wykonaniu P7, a tu prawa słuchawka zaczęła mi skrzypiec, w przegubie. Trochę to irytuje i chyba zgłoszę fakt ludziom z Top Hifi.

Jeżeli chodzi o dźwięk, ciut brakuje mi wypełnienia średnicy i większego otwarcia jej, ale to ma związek primo ze źródłem, jakim najczęściej jest telefon (HTC 10 - wciąż topowy do muzyki, ale to nadal tylko smartfon), a po drugie z Bluetooth. Niestety, ale bezprzewodowo mamy lekkie, ale jednak słyszalne przebasowienie oraz nie tak spójny dźwięk na średnicy i wysokich.
 
Ostatnia edycja:
Do góry