Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po tygodniu testów, również śmiało mogę polecić te Creativy.
ANT potrafi ściąć do 70-80%, ale w wybitnie głośnym mieście - co uważam za fajny kompromis. Co istotne, świetna bateria i oczywiście najważniejsze, brzmienie - a w moim przypadku podstawą były niskie tony i tutaj jest świetnie. Nawet bym nie szukał już innych, ale ciekawy jestem jak na ich tle wypadają topowe Sony M4.
 

boruurob

New member
polecam Edifier W820 Bluetooth
grają bardzo dobrze jak na taką półkę cenową, wykonanie też solidne.
jedynie jak ktoś chce bardzo głośno katować uszy to tu nie poszaleje, bo nie są mega głośne. Ale dla normalnego użytkownika super zakup
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zastanawiam się nad kupnem słuchawek JBL Tune 230nc lub JBL Tune Flex. Które waszym zdaniem będą lepsze? Głównie mają być dokanałowe i służyć na jakieś wyjazdy czy wyjścia na zakupy itd. Nie szukam żadnych super czy nie wiadomo jsk drogich bo już mam AirPods Max,a wiadomo,że w nich nie ma sensu chodzić czy też ćwiczyć więc szukam zwykłych.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Wydają się bardzo podobne
niemniej wybrał bym się do marketu i sam sprawdził
Mam APMax i obawiam się ze możesz być rozczarowany dlaczego piszę aby zobaczyć w sklepie
wiem ze APPro są drogie ale jedynki można złapać w promocji ale i tak nie będzie tak tanio 😀😉
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem też APPro,ale sprzedałem. Tak jak pisałem szukam niedrogich słuchawek na wyjścia do sklepu,wyjazdu czy ćwiczeń. W domu używam APMax więc te nie muszą być jakieś super hiper. O JBL Tune 230 jest dużo informacji,ale o Une Fkex bardzo mało.
 
Do góry