Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj słuchałem też Denon AH-GC20 w tej samej konfiguracji. Da mnie zdecydowanie przebasowione, aktywna redukcja szumów na plus, ale nadal Bose 35 są moim faworytem.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj słuchałem te Denony i podobnie jak Napisałeś
Bas zdominował wszystko ?!
Bose 35 to i moje NR 1 ale po dosyć wnikliwch odsłuchu
Model 25 wypada całkiem niezle ;)
 

DrWredman

Active member
Jeśli bierzesz pod uwagę inną markę to proponuję posłuchaj SONY MDR-1ABT.
Jest Bluetooth i obsługa dotykowa. Mam je od ok roku. Bateria tak długo trzyma, że nie pamiętam kiedy ostatnio je ładowałem. Jest też wskaźnik naładowania baterii na smartfonie i nie potrzeba instalować żadnych aplikacji. Teraz kosztują już chyba ok 1,3K. Wg mnie bas idealny, nie wali po uszach tylko ładnie gra.
Rok temu przesłuchałem wszystko co stało w Saturnie do kwoty 1500 zł i nic mnie nie zachwyciło. Przeważnie za dużo było basu, tutaj jest idealnie.
Jedyny minus to jakość dźwięku rozmowy telefonicznej. Tutaj mogłoby być lepiej.
POLECAM.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
No przyznamy się bez bicia ze o Sony zapomniałem ;)
Zostały mi jeszcze polecane przez Armaniego JBL ale na razie w 3Miescie na nie nie trafiłem
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Udało mi się dziś porównać polecane przez Was Sony MDR-1ABT z Bose 35 Quiet Comfort. O Bose już pisałem, więc teraz tylko relatywnie:
- Sony bardziej konturowy, nie są zbyt przebasowione, spokojnie ujdzie ;) ale konturowość w zakresie całego pasma odczuwalna. Nie mogłem ich sparować przez BT (pan z Sony również nie), udało się tylko przez NFC (ma to swoje wady i zalety). Dotykowe przyciski, np. zmiana głośności dla mnie na minus, wolę wyczuwalny przycisk, w Bose intuicyjnie, na swoim miejscu, w Sony działało jak chciało. Również w Sony słychać było zdecydowanie większy hałas otoczenia.
Jakość wykonania dobra, nawet może nieco lepsza jako w Bose, bo Bose wydają się bardziej Plastikowe ;)
Wygodne, nie uciskały, ale jednak dało się je czuć na uszach, bo o Bose zapomina się po paru chwilach.
Nadal wybieram Bose :)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Mam dalej mętlik ?!
Bose jak pisze Krzysztof zagrały najlepiej
Jutro wybiorę się aby zobaczyć te Sony
Zobaczę czy gdzieś bedą JBL 700 Elitę bo chyba tylko te jeszcze biorę pod uwagę ?
Problem ze nigdzie w 3 Mieście nie mogę na nie natrafić :(
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
wpisz na MM lub Saturn gdzie mają na stanie te Sony, a Elite lub Bose prawie na 100% też będą ;)

Gdyby nie cena, już bym je brał :) Nie da się ukryć, że cena jest chora :)Dlaczego przyzwoity, już nie mówię, dobry, czy audiofilski, ale dobrej jakości produkt dziś kosztuje tyle? Dlaczego trzeba dać 1500 zł za bezprzewodowe słuchawki, które bez zakłóceń łączą się przez BT, w których nie słychać otoczenia, które nie grają efekciarsko, które leżą wygodnie na łepetynie? Czy to takie duże wymagania? Reszta niżej nie spełnia przynajmniej jednego z ww cech, a też kosztuje swoje, więc jak mam wydać 300, 800 zł na coś co nie będzie spełniać oczekiwań, wolę dać 1500 co w 100% spełnia kryteria, ale dlaczego aż tyle? :D
Chore czasy ;)
 

DrWredman

Active member
Bose nie słuchałem, rok temu nie było takiego wyboru jak teraz. Fakt, sterowanie dotykowe w SONY jest lekko upierdliwe, ale tylko na początku. Pamiętam, że też mnie to denerwowało. Jednak szybko się przyzwyczaiłem do obsługi i nie mam z nią żadnych problemów. Akurat słuchawki łatwo przetestować w sklepie np. na własnym smartfonie i własnej muzyce, więc goń vvv do MM lub saturna i testuj. Ja spędziłem tam kilka razy co najmniej po godzinie. ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja ostatnio pobawiłem się chwile JBL Everest 700 i Elite 700. Powiem szczerze, że w brzmieniu nie zaobserwowałem szczególnych różnic. Moim zdaniem brzmiały całkiem nieźle. Brakło czasu na dokładniejsze testy. Basu owszem sporo (jak to JBL :) ) , ale nie był "przewalony". Miałem tylko na telefonie płytę Banamassy. Dość dobrze zrealizowaną. Brzmienie było czyste. Nie widziałem Bose to bym porównał. Byłem w MM w Kaliszu. Były dobre ceny na JBL-a. Chyba, ze 150-200zł przecenione.

A odsłuchiwał ktoś AKG K845BT ?
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
Już dawno nie byłem tak marudzącym nabywcą jak teraz przy kupnie
Słuchawek Bezprzewodowych
Sporo tu Napisaliśmy na ten Temat Dlatego Bardzo Dziękuję za Wasze Opinie :)
Bardzo utkwiła mi w pamięci ostatnia wypowiedz krzysztofradio a zwłaszcza zdanie mówiące
O cenie 1500 zł Doskonale wiem że DOBRE MUSI KOSZTOWAĆ !!!
A poniewasz stary już jestem słuch coraz gorszy ;) do po oględzinach
Zdecydowałem kupić Słuchawki Parrot Zik 2.0
Dlaczego ?
Na pewno CENA była bardzo atrakcyjna ( 500 zł nowe)
Do tego Wspaniała aplikacja pięknie działająca z IP
Dzwięk dla mnie BARDZO zadawalający (słaby na samym kablu)
Redukcja szumu rewelacja (ale to jak by moje pierwsze spotkanie z tym wynalazkiem)
Na pewno Do Bose 35 brak im sporo JBL 700 Elite podobnie ale akurat one mi jakoś
Nie przypadły do gustu ;)
Przez te parę dni nie rozstaję się z nimi ale to pewnie już tak jest z nowym zakupem :)
Ciągle odkrywam na nowo coś nowego ;) w Brzmieniu
ps
Pewnie znajdzie się parę wad jak wszędzie Na ten Moment JESTEM ZADOWOLONY:)
Jeszcze raz DZIĘKI za rady :)
 

WuMike

New member
Bez reklam
Koledzy, a co z B&W P7 Wireless? Słuchaliście ich może? Mnie to czeka w przyszłym tygodniu. Same pozytywne opinie na razie spotkałem o nich. Nie mają ANC, ale w zasadzie rzadko potrzebne mi jest całkowite odcięcie od otoczenia, wiec wytrzymam bez tego systemu.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Widziałem je tylko w Sopocie niestety nie słuchałem :(
Posłuchaj jakieś słuchawki z redukcja szumu i wtedy podejmij decyzje ;)
 

WuMike

New member
Bez reklam
Redukcja szumu jest mi potrzebna w zasadzie tylko w samolocie, ale ze latam raptem 30 dni w roku może, to jakoś przeboleję jej brak, liczy się jakość dźwięku i wygoda. Akg n60 były Ok, ale bez szału, Bose 35 nie słuchałem.
 
Do góry