Wybór TV za 3-4 tysiące zł

Dehumanizer

New member
Witam,

Zastanawiam się nad kupnem nowego tv. Ale tych modeli na rynku jest tyle, ze już sam nie wiem, co jak gdzie... A więc:

1) Cena - tak do 4000 zł
2) Zastosowania - divx, filmy w H.264, DVD, PS2/3 - full HDTV mi nie potrzebne, 720p i 32' będzie OK, chyba że z 1080i będzie coś z ceną niewiele wyższą od tych 4k (z 5-5,5k?)
3) Pomieszczenie - ok. 2 metry od siedliska, pokój dość mocno oświetlony, choć można ograniczyć roletą, pozycja od okna:
/////////
//TV
|
|
|
|

// - ściana | - okno
Telewizor zwrócony w kierunku przeciwnego kąta pokoju
4) Technologia - kineskop, plazma, LCD, projekcja - laik jestem, ja chcę w miarę porządny TV, jak on wyświetla mnie średnio obchodzi, byle dobrze to robił ;)

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc, każda wasza wskazówka mi ułatwia wybór :)

PS. To chyba odpowiedni dział? Jak nie, to bardzo przepraszam za pomyłkę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wielkość 32" powinna zadowolić twoje oczekiwanie.
Powinieneś podnieść swój pułap trochę i wówczas siegniesz po 32 Loewe Xelosa. Dziś poświęciliśmy mu wiecej czasu - gra rzeczywiscie znakomicie
cena 4999 zł.
W niższej klasie masz 32 Sharp Ra 1
32 JVC G80 - nowosć
32 LX 70 Panasonic
sprawdź
pozdrawiam
 

Dehumanizer

New member
Dziękuję za propozycję, ale tego JVC i Panasonica to coś znaleźć nie mogę. Choć ceny tego Sharpa (4,5k) i Loewe (5k) są trochę wyższe niż moje zaplanowane. Ponieważ nie śpię na pieniądzach, to te 4k za TV HD Ready to jest dla mnie max (remontuję mieszkanie i więcej dać byłoby ciężko), jak napisałem, więcej to już mogę dać jedynie za full HD, o ile taki za taką cenę by się znalazł ;) Tym nie mniej, jeśli w tej półce cenowej nie ma jakiś w miarę dobrych (nie musi mi ostrością oczu wydłubywać), to przełknę tę cenę :)

Tym nie mniej bardzo dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź.
 

michal218

New member
Ja np z powodu podobnych ograniczen finansowych napalilem sie na JVC 37 A80,ale mam ciut wieksza odleglosc od ekranu.Czekam na odpowiedz,za ile mi go sklep sprzeda,jesli przegna pale to raczej pojde w Philipsa 32" 7332...Sporo jeszcze zostanie,niemal wystarczy na Fergusona HD...
 

DooDah

New member
Tez zastanawiam sie nad kupnem telewizora do takiej kwoty, ale mi zalezy glownie na obrazie z komputera wiec jak narazie moje typy to:

1) Samsung M71
2) Sharp RA1

Generalnie to sam juz nie wiem co wybrac:/ Jak juz sie na ktorys zdecyduje to czytam, ze jest z nim cos nie tak...
 
Do góry