plazma lcd

Gorions

New member
Witam wszystkich ostatnio rodzice powiedzieli maja kupic sprzet telewizor plazma lcd ale jaki ja niby poszukac net albo znajomi niestety kumle dalej na kineskopowych tutaj myslalem ze zapytam glownie do dvd i divx telewizja czasem bo ostanio cyfra+ ojciec kupil obraz z naziemnej nie musi być najlepiej 42 cale to taniej plazma bo produkcja jest wlasnie wiekszych ale wypalic to mama się boi bo znajoma ma i nie wiem czy to prawda to logo nowsze nie maja ale nie wiem czy wierzyc facetowi w sklepie slabe czarne a duzo horrorow czy to może w LCD przeszkadzac glownie i tak w nocy wiec sam nie wiem dynamika to plazma czy to prawda bo mecze pilkarskie to chyba tez potrzebne 3 metry ogladac ale może być dalej tylko wlasnie lepszy blizej mniejszy czy dalej wiekszy hdmi oczywiście dvd nie na razie ale podobno duzo lepszy obraz w przyszloscie firma to panasonic bo to wiecej niż pionnier ale znowu nowszy co wy myslicie malo czasu
 
Ostatnia edycja:

Gorions

New member
plazma i lcd duzo kosztuja a 5 lat to minimum Hd może ale to wczesniej nie wiem bo n to 3 kanaly lipiec cyfra malo i tak żeby nie po roku ze rodzice zle jest wszystkie artykuly to rozne opine duzo ale co z tego jak i tak pol na pol to nie eksperci wiec może przechyli forum szle na strone plazma lcd sam nie wybiore
 

robboj

New member
Eeee tam , sie czepiacie - chlopak moze nie z polski , poszedl na latwizne i uzyl translatora.
Tylko kurde jak mu odpowiedziec - tez translatorem ??:D
 

Szopan

New member
Gorions napisał:
plazma i lcd duzo kosztuja a 5 lat to minimum Hd może ale to wczesniej nie wiem bo n to 3 kanaly lipiec cyfra malo i tak żeby nie po roku ze rodzice zle jest wszystkie artykuly to rozne opine duzo ale co z tego jak i tak pol na pol to nie eksperci wiec może przechyli forum szle na strone plazma lcd sam nie wybiore

Gorions tata kupić plazma,lcd nie,słabe czarne i smużenia być może,albo i zawsze.Plazma dobra być i czarna bardzo i kontrastowanie lepsze. Jak mieć dużo pieniądze albo i euro to kupić Pioneer,jak nie to samsungi w sklepach,oby nie Panasonic,bo węże,ale podobno pokonali je, więc trudne wybieranie,bardzo.
Duże czytania forum,to pomoc będzie.
:D :D :D :D :D :D :D

Pozdro For All oraz piszących INACZEJ:bober:
 

Gorions

New member
dzieki Szopan myslalem tak smuzenie widac niby statyczne ze nie może podlaczyc dvd n ma to zachod slonca na discovery szybkie zmiany nie sa a meczu to nie mozna mysle podpisane umowy z producentami bo wiekszosc LCD mowi ze mniej produkowane wiec mniej modeli i w ciemnym nie ma mozliwosci plazma traci bo zobaczyc nie można mysle ze chyba pioonier może wybiore tylko loga mam nadzieje ale nie zostana i ma taki HDMI jaki model cos polecasz pioniera
 

Szopan

New member
Gorions napisał:
dzieki Szopan myslalem tak smuzenie widac niby statyczne ze nie może podlaczyc dvd n ma to zachod slonca na discovery szybkie zmiany nie sa a meczu to nie mozna mysle podpisane umowy z producentami bo wiekszosc LCD mowi ze mniej produkowane wiec mniej modeli i w ciemnym nie ma mozliwosci plazma traci bo zobaczyc nie można mysle ze chyba pioonier może wybiore tylko loga mam nadzieje ale nie zostana i ma taki HDMI jaki model cos polecasz pioniera

Huurrraa!!!
Pomogłem,a pisałem ku uciesze gawiedzi :D Niezbadane są wyroki tego forum:bober: Ponadto potwierdziło się,że są na świecie dziwy,które (jak to mówił Ferdek Kiepski) nie śniły się ,,fizjologom" :D :D :D

P.S.
Markcox:użyłem interpunkcji,bo bez niej sam bym nie przeczytał,tego co napisałem,a co dopiero inni ;)
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wg mojego dochodzenia, kolega jest z Turcji i tak jak ktoś już wspomniał korzysta z translatora.

Pozdrawiam
 

hojlo1

New member
Bez reklam
...np. Plazma Panasonica 42PV70 chodzi wyśmienicie przy sygnale z SD (inne PDP też b.dobre..).

Testowana na zwykłej antenie i TVP1/TVP2... - jak b.dobry CRT (a to przecież 42').
LCD obok - jak popsuty sprzęt (przy tym sygnale).

Do zwykłych kanałów TV tylko plazma (obecnie, jesli chodzi o płaskie/większe TV).

Pozdrawiam. ;)
 

Gorions

New member
hojlo1 napisał:
...np. Plazma Panasonica 42PV70 chodzi wyśmienicie przy sygnale z SD (inne PDP też b.dobre..).

Testowana na zwykłej antenie i TVP1/TVP2... - jak b.dobry CRT (a to przecież 42').
LCD obok - jak popsuty sprzęt (przy tym sygnale).

Do zwykłych kanałów TV tylko plazma (obecnie, jesli chodzi o płaskie/większe TV).

Pozdrawiam. ;)

Stary kineskopowy wyrzuci ojciec TVP1 będzie tylko ogladany sygnal nie musi być w TVP2 cyfra+ platworma cyfrowa ale nie bez anteny analogowej duzo będzie DVD czy lepiej smuzenie tez z takiego sygnalu na LCD panasonic ma problemy z przechodzeniem mowil miedzy kolorami w modul ale wymiana nie pomaga wczoraj dzwonil z serwisu może pomaga wymiana
 
Do góry