Android TV w SONY a kanały Eleven (player.pl)

redrum1906

New member
Witam,
Zakupiłem tydzień temu tv Sony X8509C z Android TV.
Bardzo chciałbym mieć możliwość odbioru wykupionego dostępu do kanałów Eleven z platformy player.pl

Niestety:
- preinstalowana na TV aplikacja player.pl nie pozwala na dostęp do Eleven
- uruchomienie Eleven poprzez przeglądarkę Opera jest niemożliwe z uwagi na potrzebę instalacji Silverlighta
- zainstalowałem z APK apkę player.pl ze smartfonów/tabletów, która obsługuje Eleven- niestety nie ma możliwości kontrolowania jej z poziomu Smart TV. Nie da się przejść do dalszych ekranów z ekranu startowego po odpaleniu.
- chcę oglądać Eleven legalnie i w pełnoprawnej jakości(płacę za to) więc żadne nieoficjalne wtyczki do KODI itd. mnie nie interesują

Czy macie jakieś rozwiązanie tego żeby na Android TV oglądać Eleven?
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Masz jeszcze mirroring z danego urządzenia (wifi direct, airplay, miracast, inne) na TV. I maja uruchomić usługę multi screen, może to-to coś pomoże ;-)
 
Ostatnia edycja:

redrum1906

New member
Własnie po napisaniu posta zorientowałem się, że zapomniałem sprawdzić 2 kwestie:
- Screen Mirroring (czy to miracast Sony?)
- castowanie zakładki z uruchomionym Eleven z Chrome by Chromecast w Android TV;)
Ciekawe jak to zadziała.

Rozumiem, że natywne rozwiązanie be potrzeby uruchamiania dodatkowego sprzętu nie istnieje na ten moment w Android TV?
 

redrum1906

New member
Hehe. Tu chyba trudniejszy case bo player.pl oficjalnie nie daje wsparcia na Smart TV(jakakolwiek platforma) z eleven Sport. Ogarniają to na razie na www i mobilnych apkach.
Poza Sony nie interesują moje problemy:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
W Samsungu też nie ma eleven w playerze. Pozostaje Ci screen mirroring albo kabel hdmi i laptop:D
 

Bmw5er

New member
Witam, tak troszkę z innej beczki podpytam czy udało Wam się ogarnąć aplikację HBO GO? Oczywiście można z telefonu dać sygnał na TV ale to chyba nie o to chodzi.
 

5and

New member
Witam. Czy cos w tej kwestii sie zmienilo? W google store nie moge znalezc aplikacji eleven sports w telewizorze XE9005. Jak wlaczyc eleven? Tylko hdmi z PC?
 

kepa416

New member
Tak dalej się nic nie zmienia. Eleven od kilu lat utrzymuje informacje że rozwija myśl wejścia na Android TV.

Niestety systemowa przeglądarka dalej nie obsługuje Eleven i brak aplikacji.

Dalej laptop i Hdmi
 

kepa416

New member
Ok z tego co mi się udało ustalić można korzystać na TV Sony z Eleven przy pomocy aplikacji Player.pl

Minus pierwszy że trzeba wykupić dostęp przez Player.pl czyli jak ktoś wziął roczny pakiet to lipa.

Druga sprawa oglądałem F1 w niedzielę i nie ma 4k przez Player :(
 

pandzik

Member
Bez reklam
Rozumiem że to problem z wszystkimi telewizorami z Android TV. Philips 70" też nie widzi tej aplikacji... :)



A Sony w odtwarzaczach BR nie ma aplikacji Eleven Sports?
 
Do góry