Kabel DVI-HDMI 15m

Bloody

New member
Witam. Mam zamiar kupić LCD 32'' i podłączyć do niego między innymi kompa. Jak się okazało nie wystarczy mi 10m kabel i będę musiał kupić kabel 15m. Oczywiście wykluczam zakup takiego kabla za 100 zł. Szukałem czegoś lepszego i jest do kupienia Profigold za jakieś 9 stówek lub Tech+Link za ok. 500. Oczywiście z chęcią wybrałbym Tech+Linka ze względu na cenę :) Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat takiego długiego podłączenia? Czy nie niesie to zbyt dużej straty sygnału? Może to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto, czy też kable takich producentów zapewniają odpowiedni sygnał?
 

Fruciak

New member
A nie lepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie tak jak ja zrobiłem, zakupiłem kabel HDMI-HDMI 10m MRS i do tego przejściówkę z HDMI-DVI, zawsze możesz wykorzystać samo HDMI-HDMI w przyszłości, mi na tym połączeniu wszystko ładnie działa,

Pozdrawiam
 

marcinaudi

New member
Nie po to wymyslili kabel HDMI że by straty były na jakości! Kupuj tańszy i bedzie tak samo dobry obraz jak na tym droższym!
 

Bloody

New member
Chcesz mi wmówić, że kabel za 50 zł i 1000 zł niczym się nie różni?! To tak jakby powiedzieć, że Fiat 125p jest równie dobry jak np. Mercedes, bo też ma 4 koła i potrafi się toczyć!!!
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Bloody napisał:
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat takiego długiego podłączenia? Czy nie niesie to zbyt dużej straty sygnału?

witam
jesteś akurat na granicy /15-20m/ gdzie dla zachowania jakości sygnału powinno się zastosować już wzmacniacz
ale że jest to 15m możesz spróbować tego Techlinka- wg wszystko powinno być OK

pozd
 
Do góry