Telewizor 32" do 1050zł

Wojtushi

New member
Witam,

na początku pragnę przeprosić jeśli piszę w złym dziale, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego :)

Szukam dobrego(jak na swoją cenę rzecz jasna) telewizora Full HD z 32" ekranem. Bez zbędnych bajerów, wystarczy mi port HDMI i port USB, żadnych 3D, internetów itp. Zależy mi generalnie na ładnym obrazie :)

Myślę nad 3 różnymi opcjami:
LG 32LF5610 - teraz cena gdzieś w granicach 1050 zł, rzekomo 300hz odświeżanie, lecz nie wiem czy ma to jakiś związek z rzeczywistością. Ciężko go gdzieś trafić w elektromarketach w mojej okolicy.
SAMSUNG UE32J5100 - cena również w granicach 1050 zł, odświeżanie - 200hz.
THOMSON 32FA3103 - wynalazek, który znalazłem na aukcji allegro za 899 zł, odświeżanie 100hz.

Pytanie, który z tych telewizorów będzie najlepszy?
Telewizję będę oglądał o różnych porach, mój pokój nie jest duży, nie potrzebny mi większy telewizor. Chciałbym znać opinie tych bardziej obeznanych fanów małego ekranu :)
 

Wojtushi

New member
No właśnie, bo jak to jest z tą częstotliwością odświeżania? Bo widzę, że dopiero przy lepszych modelach jest lepsza matryca(100 czy tam 120 hz). Więc jest jakaś różnica w tej całej częstotliwości odświeżania którą podają często w sklepach? Bo co komu po odświeżaniu 300hz skoro matryca i tak jest 50hz... :)

Wie ktoś jak jest z trwałością telewizorów tych marek?
 

Lahar

New member
Witam,
Nie będę tworzył kolejnego tematu, więc kulturalnie się podepnę ; )
Również poszukuję 32 calowego TV dla córki. TV będzie wykorzystywany w większej mierze jako odbiornik do podłączonego tableta za pomocą Wifi - czyli oglądanie filmów czy granie. W późniejszym czasie będzie podłączona TV z UPC.
Zaplanowany budżet to 1500,00 zł

Przedstawiam parę moich propozycji :
Samsung UE32J5100
Samsung UE32K5572SU
Samsung UE32M5602
 
Do góry