projektor

Tomek_sm

New member
Witam,to moj pierwszy post zastanawiam sie nad kupnem projektora LG AN110 pytanie czy ktos mial mozliwosc obcowania z nim.Projektor sluzyl by tylko do KD czy jest sens inwestowac w ten projektor,jestem laikiem z dziedziny projektorow.
 

Tomek_sm

New member
Popytam gdzie indziej bo tu raczej nic ciekawego sie niedowiem na temat ktory mnie interesuje.Pozdrawiam wlascicieli plazm i lcd.
 

zibi61

New member
Miałem go na tapecie i odradzam. Taniej kupisz Sanyo PLV-Z5 lub Panasonic PT-AX100. Ja polecam Panasonica. Jestem zadowolony z wyboru. Zresztą popatrz na parametry techniczne, one też coś powiedzą. A najlepiej wybrać ze 3 modele i zobaczyć je w akcji w jednym miejscu, w tych samych warunkach, najlepiej w pomieszczeniu w którym będzie świecił (ale z tym może być kłopot). Ja tak właśnie zrobiłem.
 

scott

New member
Zawsze dobrze jest samemu zobaczyć - nie zawsze się da.
Poza tym - nie jest tak źle z tymi lumenami jak piszesz : ) Tak dla porządku jasność AX-100:

Dynamic - bez zmian w ustawieniach - 2025 lumenów
(służy do oglądania przy rozproszonym świetle np. sportu, albo prezentacji na bardzo dużym ekranie np. 150", albo na mniejszym ale szarym ekranie)
Eco - bez zmian w ustawieniach - 1470 lumenów
(niższy poziom szumu i 3000 godzin lampy)
Cinema mode - po kalibracji - 511/707 (eco/normal) - tu ogladamy filmy po ciemku
Vivid Cinema - po kalibracji - 1181/1418 (eco/normal)
 

scott

New member
Skąd takie różnice. I czy w takim razie warto dokonywać aż takich zmian w ustawieniach że z dwóch tysięcy robi się 500 i to przy pełnej mocy lampy. Czy różnica w obrazie zrekompensuje ciemniejszy obraz.
 
Do góry