LOGITECH Pilot uniwersalny Harmony 885

sympatex

New member
Witam, zakupilem model Harmony 555 - wlasciwie nie wiem od czego zaczac,moze ktos ma ww. model i udzieli mi kilku wskazowek, jak najefektywniej wykorzystac jego mozliwosci..., Z gory wielkie dzieki!!
 

pawlicja

New member
harmony 555

Witam,
właśnie szukam jakiegoś dobrego pilota uniwersalnego. Czytałem trochę o Harmony 555, ale na stronie logitecha nie mogę odszukać bazy i sprawdzić czy moje urządzenia są w bazie aby nie trzeba było ustawiać wszystkiego ręczne.

Czy mogę prosić o weryfikację czy poniższe urządzenia będą miały gotowe kody?

Amoi LC37AF1E (TV LCD)
Amplituner SA-HE70 (panasonic)
DVD RV32 (panasonic)

z góry dziękuje i pozdrawiam,
Paweł
 
Ostatnia edycja:

Adamelab

New member
Nie ma czegoś takiego jak lista urządzeń. Po wgraniu oprogramowania
trzeba stworzyć własne konto i zalogować się na stronie Logitecha.W tym
momencie dodaje się poszczególne urządzenia podając markę i model. Konfiguracja następuje automatycznie. Odłączamy pilota od kabla i sprawdzamy czy klawisze podstawowe i opcje dodatkowe działają z naszym urządzeniem.
Jeżeli nie to musimy konfigurować dalej ręcznie.
Są dwie możliwości - wybieramy funkcję z listy a jeżeli to nie pomaga to możemy dodać funkcję zczytując pilot z pilota.
Po dodaniu wszystkich urządzeń możemy przejść do konfiguracji tzw. działań czyli sekwencji włączania i wyłączania poszczególnych
urządzeń.
Po tym zostaje nam zrobić aktualizację pilota (czyli przeniesienie tych zapisów do pilota) , bo całość konfiguracji nie jest
zapisywana u nas w komputerze tylko na serwerze Logitecha.
Stąd każda zmiana = logowanie na stronę Logitecha. Przy wielu pilotach trzeba stworzyć osobne konta.
Ja mam Harmony 885 i 555 , inie ma możliwości aby na tym samym koncie
skonfigurować drugiego pilota.
Tak więc sprawdzenie urządzeń innej osoby jest problematyczne bo nie ma szansy sprawdzić czy funkcje będą działać bez konieczności ręcznej
konfiguracji.
Generalnie można mając oryginalnego pilota dodać każde urządzenie.
To tak po krótce o tych pilotach.
Może komuś to pomoże.

Proszę nie cytować poprzednika
 
Ostatnia edycja:

pawlicja

New member
dzięki Adamelab, czyli strachu nie ma. Raczej powinno zadziałać, jeśli nie to zawsze dokąd mam orginalny pilot amoi (to jest raczej dość egzotyczny element o który się obawiam) i nie zjedzą mi lub zniszą mi go dzieci to zawsze Harmony mogę samodzielnie dokształić... i powinno zadziałać.


ps. a może przez przyapdek ktoś ma harmony i doświadcznie z TV LCD Amoi, sprzęt dobry ale dość unikalny....

Adamelab napisał:
 
Do góry