Mam mętlik, lcd 32" a moze plazma 42" a moze...

ireee

New member
Witam sredecznie wszystkich forumowiczow.

Jestem tu nowy, od miesiaca moje zainteresowanie lcd oraz plazma znacznie wzroslo, w marcu przymierzam sie do zakupu tv, najwiekszym problemem jest fakt iz czym dluzej chodze po sklepach u czytam fora tym wiekszy mam metlik i nie wiem co kupic.

Zasadniczo to zastanawiam sie nad wyborem lcd 32" albo 42" plazma.

Tv ma byc powieszony na scianie w pokoju ok 4,5 na 4m.

Kanapa jest oddalona od tv o ok 3-3,5m

Moj budzet to max 4500pln!!

Telewizja jaka bedzie ogladana to satelina i prawdopodobnie n, czesto lubie oglada filmy dvd, zdarza sie tez pograc na ps2.

Telewizor bedzie glownie chodzil w godzinach wieczornych, przy malo naswietlonym pokoju.

Na razie stoje przed ciezkim wyborem, lcd czy plazma...??

Poki co bralem pod uwage 2 tv:
-plazme samsunga ps42c7h-mozna juz go kupic za ok 3800
-oraz lcd rowniez samsunga le32n71b

W ktorym sklepie nie jestem to slysze inne opinie, a ludzie pracujacy w duzych sieciach to barany i laicy, na ogol:), nie wszyscy, wiedza mniej niz ja po 4 tygodniach przygod z tymi technologiami.

Prosze Was serdecznie o pomoc, moze przekonam sie wkoncu i zdecyduje na konkretny model.

Pozdrawiam serdecznie i dziekuje!!!
 

marcintgr

New member
Na twoim miejscu to bym poczekał jeszcze troche aż spadną ceny albo jak ci budżet urośnie i kupił LCD 42" lub 40" bo fakt faktem wielkość robi wrażenie a jak zamierzasz to podłaczyc pod N to obraz na lcd będzie żyleta żednej pikselozy itd. co piszą inni! Dodatkowo możesz podpiąc kompa i masz pełną rozdzielczość! obraz super zdjecia aż sie chce dotknąć!!;) tak samo jest z obrazem HD na LCD
 

ireee

New member
Z tego co wyczytalem wynika iz czym sie dluzej zastanawiasz tym bardziej jestes zdecydowany na plazme a nie lcd...cos w tym musi byc:):)

Kurcze cos mi po glowie jeszcze chodzi TH-42PV60, jesli chodzi o samsungo to jestem coraz mniej przekonany, niedawno bylem w saturnie i porownywalem samsunga c7h z jakims lg, cena praktycznie ta sama i co ciekawe, samsung jednoglosnie przegral, duzo lepszy obraz w lg, co do firmy lg nie jestem przekonany, musze pomyslec nad panasonic-em.

Jak znajdzie sie osoba ktora posiada tego panasonica od dluzszego czasu to prosze zeby sie pochwalila spostrzezeniami na jego temat, jak sie sprawuje, itp.:)

Pozdrawiam!!
 

setunia

New member
Bez reklam
O Panasie 42PV60 jest cały wątek w dziale plazmy. Czytania, że hoho.

@ireee co do firmy LG to posiadam:
-monitor komputerowy LCD 17" prawie 3lata - OK!
-lodówka 1rok - OK!
-odkurzacz 1rok - OK!
-TV plazma 2misiące -OK!
Reasumujac albo mam z.......e szczeście albo firma jest OK!
 
Ostatnia edycja:
Do góry