LCD czy Plazma

Status
Zamknięty.

Kalimdor

New member
Witam !

Jestem całkowicie nowy na terenie tych telewizorów. Mój ojciec zechciał po 7 latach zamienić nasz wysłużony telewizor kineskopowy na telewizor w/w technologii. Jest obecnie na poziomie jaki wybrac telewizor: LCD czy Plazmę.
Tata spojrzał na telewizory u/w:
-Euro coś w Kłodzku i zapropowano mu :
1)L.G. Plazma 42 PC 1 RR
2)L.G. LCD 42 LC 25 R
-u kolegi cukiernika który zakupił sobie 2 z kolei telewizor LCD marki Philips unkown,
-napatrzył się na monitory(!) LCD w swoim biurze.
I obecnie stoi murem za Telewizorem LCD ... chcę go przekonać na Plazmę ale jakoś mi to nie wychodzi więc prosze Was, doświadczonych na tym polu ludzi, o obiektywne oceny do tej sprawy .

Ogólne konfiguracje pomieszczenia gdzie ma stać telewizor:
-bank : 6,5k
-odległość od telewizora 4,5m,
-szerokość pokoju 4m,
-światło z prawej strony z okna balkonowego,
-kanapa 2,5m z >1m fotelami po obu jej stronach,
-telewizor stać będzie od podstawy na 60cm od podłogi może więcej ...

Bardzo dziekuje za informacje :blagam: Bardzo bym prosił do tego dodać jeszcze dobitne uzasadnienie, model telewizora, stukrotne dzięki.

PS. Już z ojcem przejrzeliśmy te forum i zawachał się ... to dobry znak :D Ale trzeba go przeciągnąć na Lepszą stronę ;p

Z góry dzięki Kalimdor
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kalimdor napisał:
Witam !

Jestem całkowicie nowy na terenie tych telewizorów. Mój ojciec zechciał po 7 latach zamienić nasz wysłużony telewizor kineskopowy na telewizor w/w technologii. Jest obecnie na poziomie jaki wybrac telewizor: LCD czy Plazmę.
Tata spojrzał na telewizory u/w:
-Euro coś w Kłodzku i zapropowano mu :
1)L.G. Plazma 42 PC 1 RR
2)L.G. LCD 42 LC 25 R
-u kolegi cukiernika który zakupił sobie 2 z kolei telewizor LCD marki Philips unkown,
-napatrzył się na monitory(!) LCD w swoim biurze.
I obecnie stoi murem za Telewizorem LCD ... chcę go przekonać na Plazmę ale jakoś mi to nie wychodzi więc prosze Was, doświadczonych na tym polu ludzi, o obiektywne oceny do tej sprawy .

Ogólne konfiguracje pomieszczenia gdzie ma stać telewizor:
-bank : 6,5k
-odległość od telewizora 4,5m,
-szerokość pokoju 4m,
-światło z prawej strony z okna balkonowego,
-kanapa 2,5m z >1m fotelami po obu jej stronach,
-telewizor stać będzie od podstawy na 60cm od podłogi może więcej ...

Bardzo dziekuje za informacje :blagam: Bardzo bym prosił do tego dodać jeszcze dobitne uzasadnienie, model telewizora, stukrotne dzięki.

PS. Już z ojcem przejrzeliśmy te forum i zawachał się ... to dobry znak :D Ale trzeba go przeciągnąć na Lepszą stronę ;p

Z góry dzięki Kalimdor

Sorrki ale nikt nie będzie obiektywny albo nie za bardzo.Z prostej przyczyny , bo juz wybrał.
Jeżeli chodzi o zalety i wady tych technologii to na tym forum napisano juz chyba wszystko.Nie trzeba zakładac nowego wątku.Najwyżej usłyszysż znowu to samo.
Prawda jest taka , trzeba kupić to ....... co sie najbardziej podoba.Niezaleznie od tego czy będzie to plazma, lcd czy tylna projekcja.

I pamietaj nie ma lepszej strony

POZDRO
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry