Telewizor może nie dawać rady z HD?

Bully

New member
Witam. Rok temu posiadałem konsolę XBOX 360 oraz GTA V, GTA IV, Red Dead Redemption i AC Revelations. Konsolę miałem podpiętą do telewizora Funai 32" z HD Ready. Rozdzielczość na jakiej grałem to 1080p. O ile pamiętam to wszystko chodziło płynnie i nie miałem problemów. Niedługo potem sprzedałem konsolę, ale ponownie kupiłem XBOX 360, oraz GTA V. Teraz konsolę podpinam do telewizora LG 37" HD Ready i gra na każdym trybie chodzi bardzo wolno niezależnie od ustawień. Nawet gdy stoję w miejscu postacią i szybko obracam kamerą to nie jest to płynne. Czy jest możliwość że telewizor nie daje rady z HD?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tdx

New member
Bez reklam
To co obserwujesz to składowa kilku czynników....
1. Zmiana TV na większy, ale jakościowo taki sam (dobrze jakbyś podał model tego LG) bo wciąż jest to 50Hz matryca przez co z płynnością generalnie jest kiepsko (rozmywanie się /krawędzi w ruchu)
2. Włączony jakiś reduktor szumu/mpeg itp >> najlepiej włączyć tryb gry lub opisać źródło jako PC/GRA (wtedy TV z automatu wyłączy te wszystkie filtry)
3. Zła rozdzielczość. Można spróbować o ile się na na X'ie ustawić 720p
 
Ostatnia edycja:

Bully

New member
Problem w tym, że jak bym nie ustawił Xboxa to i tak telewizor wyświetla że jest 60Hz.Nawet gdy konsola sądzi inaczej. Czy to normalne? Co do źródła to nie wiem jak ustawić (Chyba nie ma takiej opcji). Gra na trybie gier i wszystkie redukcje wyłączone.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lg średnio daje sobie radę z kompensacją ruchu.
Nie wszystkim to przeszkadza, ale u Ciebie jest inaczej.
 
Do góry