Pilot od Onkyo TRNX 609 nie działa

rafalheba

New member
Jak w temacie...
Dodam, że działa włączanie i wyłączanie i niektóre przyciski, natomiast nie działa przygłaszanie/przyciszanie i inne. Może coś poprzestawiałem niechcący??
Pilot to RC-803M
Pomóżcie
 
Ostatnia edycja:

Saszku

New member
ciężka sprawa raczej myślę, że może być zalany czymś przez któregoś z domowników czasem tak się dzieje. Spróbuj zresetować najpierw w instrukcji powinna być opisana procedura (z tyłu w sposobach rozwiązywania problemów) jak nie pomoże to spróbuj otworzyć i zerknąć czy w środku nie ma wody ;) jak będzie wysusz i może zadziała.
 

palusik

Member
Tutaj nie ma co wydziwiać, tylko zamawiać w EIC. 2 razy naprawiałem swój i padł i tak i tak, właśnie głośność.

EIC ekspresowo wysyła za pobraniem nowe, oryginalne piloty.
 

Saszku

New member
U mnie w instrukcji dla ONKYO TX-NR636 pilot RC-880M pisze:

"Naciśnij i przytrzymaj przycisk (RCV) na pilocie, naciskając jednoceśnie przycisk (HOME) aż wskaźnik zdalnego sterowania zamiga (przez około 3 sekundy)."

Poszukaj u siebie w instrukcji dla 803M może być inaczej...

Przy okazji baterie sprawdzałeś :p może wsadziłeś na odwrót albo są rozładowane, a może ich wcale nie ma :D
 
Ostatnia edycja:

Saszku

New member
to już raczej nie pomoże ale jak pilot i tak do kosza ma powędrować to rozbierz intuicyjnie, pewnie są tam jakieś zatrzaski najwyżej jakiś wyłamiesz.

Kup nowy jak pisał kolega, czasem są na all... widziałem RC-810M za stówkę, powinien pasować ;) będziesz miał prezent na święta :D
 

rafalheba

New member
Pilot naprawiony!
Pewnego popołudnia przyszedł sąsiad, udało mu się rozebrać pilota, przeczyścił i działa. Podobno był kiedyś zalany czymś klejącym...
Temat do usunięcia :)
 
Do góry