Połaczenie TV +Kino domowe -Samsung

necke

New member
Witam wszystkich, jestem nowy forumowiczem, szukam, szukam i nie mogę znaleśdź odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie:

Czym połączyć Kino domowe Samsung HT-DS900 i TV LE 32N71B z którego juz za chwilę będę się cieszy mam nadzieję jak dziecko. :D
w instrukcji obsługi kina wyczytałem o gnieździe optycznym, bardzo mi się to spodobało, czy takie połączenie jest możliwe i zasadne w tym przypadku?
 

kp@

New member
necke napisał:
Witam wszystkich, jestem nowy forumowiczem, szukam, szukam i nie mogę znaleśdź odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie:

Czym połączyć Kino domowe Samsung HT-DS900 i TV LE 32N71B z którego juz za chwilę będę się cieszy mam nadzieję jak dziecko. :D
w instrukcji obsługi kina wyczytałem o gnieździe optycznym, bardzo mi się to spodobało, czy takie połączenie jest możliwe i zasadne w tym przypadku?
Wejdz na strone www.samsung.pl i sciagnij instrukcję do odbiornika LCD TV i do kina domowego.A z kinem sie wstrzymaj dopóki nie przeczytasz instrukcji jakie gniazda ma odbiornik TV.Nie rób z siebie inwalidy który nie umie korzystac z internetu. Gniazdo optyczne słuzy do przesyłu dzwieku Digital Dolby 5.1 i najlepiej wykorzystasz je do pobraniu dzwieku z tunera satelitarnego jezeli jest on wyposazony tez w takie gniazdo.Kino i odbiornik Tv łaczy sie dla przeniesienia sygnału video. Tutaj masz do wyboru od kabla Euro ,nastepnie component a najlepiej HDMI
uzupełnienie.Twoje kino jest starszego typu i chyba nie ma HDMI czyli pozostaje Component i Euro(Scart).Tutaj masz o kablach http://www.rms.pl/video.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry