Denon DVD 1730 napisy Divix

Henrykss

New member
Witam
Moje pytanie dotyczy odtwarzacza denon dvd 1730. Co nalezy zrobic aby odtwarzacz ten czytal polskie napisy z divix??? Ponoc nie czyta napisow w formacie .txt tylko w .srt W jaki sposob przerabia sie txt na srt ??? Prosze o odpowiedz
Z gory dzieki
 

kaszub

New member
gatar napisał:
Witam.
Przerabia np. subeditplayer.
Gatar-właśnie ściągnąłem ten program i zdaje sie ze nie zmienia txt na srt (jedynie na ssa,mdvd i mpl2) no chyba ze nie znalazłem tej funkcji

Ale zdaje sie ze subtitle tools to czyni;-) zaraz sprawdze czy moje dvd teraz nie bedzie udawało analfabety;-)

Spiesze "uprzejmie donieść" że teraz dvd czyta napisy. Wszystko trzeba zrobic tak jak w tym linku od Jackylla- Tylko nie wiem dlaczego program nie zapytal mnie o FPS...(wg opisu tak mialo byC)
 
Ostatnia edycja:

max2

New member
Witam !!!

Ja mam Denona 1930, ale to się tak samo robi do 1730. Podaję link gdzie jest wszystko wyjaśnione "krok po kroku", jak również linki do programów z tego opisu. U mnie wszystko działa na 100% :cool: Jak ktoś ma problemy z e zrobieniem tego lub problemy ze znalezieniem softu to pisać do mnie na priv. Postaram się pomóc w miarę możliwości.:)

Link: http://www.divx.howto.pl/Czytaj-artykul-128.html
 
Do góry